reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Ewusia - tak, Antoś z reguły śpi jeszcze 2x po 1-15,h - ok. 10.00 i potem ok. 15.00. Chyba, że jakimś cudem uda mu się rano wstać późno - ale to baaardzo rzadkie - np. koło 9.00, to wtedy ma tylko 1 drzemkę.
Dzewelajna - ja to jestem maniaczką Coli, więc staram się teraz mocno ograniczać :tak:bo zwykle to były min. 2 puszki/dzień..:zawstydzona/y: Teraz czasem łyczek od M. A kawy z założenia nie lubię - bardzo sporadycznie, ale jak już to jakąś słabą latte... Ale też generalnie jestem zdania, że bez przesadyzmu w kwestii jedzenia :tak:

Mnie naszła ochota na pomidorówkę - zrobię koniecznie na jutro, na ugotowanym dziś rosołku.. mmm.. pycha!
 
reklama
Popieram dzewelajne (chociaż nie do końca, bo wiadomo, że jeśli mam ochotę na colę, nie znaczy to, że mojej fasoli brakuje akurat tego płynnego shitu :D). Lekarza można słuchać, jasne, ale gdyby lekarz powiedział, "proszę przez dziewięć miesięcy jeść tylko warzywa", to któraś z Was by go posłuchała tylko dlatego, że to lekarz? Ile lekarzy, tyle opinii, a mam wrażenie, że niektóre ciężarne to już w ogóle popadają w paranoję. Przed nami rodziło dzieci kilka miliardów kobiet i wierzcie mi, że miały głęboko w dupie ciążowe kulinarne zakazy, bo ich NIE ZNAŁY :-) I nie uwierzę, że wszystkie ciężarne jak jeden mąż rezygnują z serów pleśniowych, jajek na miękko, coli i kawy.

Nie wierzę, że to napisałam :-D
 
citrus- zgadza sie jedna jje niezdrowo pali itp i urodzi zdrowe dziecko inna dba o siebie i staja sie inne tragedie lub nieszczescia nie ma reguly, mi lekarz jadlospisu nie pisal ale przyznam ze tez troche sie informowalam co moge i co nie i kilka rzeczy skreslilam z listy, co oczywiscie nie znaczy ze wszystko
 
Olga

O 9??? kobieto Ty się wysypiasz!!!!!:-DA o której wstaje i idzie spać najczęściej :-) mój teraz śpiocha już 2 45 min:szok:

Mój mąż pije cole codziennie, a ja mu truje o osteoporozie:-p A ja mam ochotę na bigos... taki wigilijny matko... dobrze że coraz bliżej do świąt:-)
 
oj tak bigosik za mną od kilku dni chodzi .... i jeszcze pierogi z kapustą, grzybami i mięsem .... mmmm..... tylk okto mi to wszystko przygotuje ? ha ? :-D
 
ja się na tym nie znam ale mi mówią, ze chłopak. że chłopak to ja wiem ale nie wierze w smaki. Na początku według smaków mówili, ze na bank dziewczynka a co - chłopak był.

sory dziewczyny - teraz ja wam smaka narobie. Właśnie zmykam powoli z pracy iiiii.... jadę na kebaba ... a co ... nie moja wina że mam wielką chęc na mięęęęcho :-D
 
Ewusia - chyba źle się wysłowiłam w mailu - do 9.00 to zdarza mu się pospać max. 1-2x/miesiąc... w pozostałe dni 6.30-7.30 to norma.. niestety.. Więc nie ma czego zazdrościć ;-)
 
reklama
jejq laseczki to ja mam tez takie smaki.. na kwaśne, na kwachortki, na bigosiki, dzis pozarłam pomidoróweczke taką mega kwaśną....

a co do jedzenia mi tez lekarz powiedział, ze jak mam na coś ochote to mam jesc z wyjatkiem serów plesniowych, surowego mięcha, sushi, wędzonych ryb. mowił ze jak mam ochote na cole to 1 szklanka nie zaszkodzi, byleby nie codziennie :)
 
Do góry