reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Paola fajnie że wpadłaś i opisałaś nam co czujesz trzymam kciuki za Ciebie
citrus - ja tez dużo przeklinałam do czasu. Jak młoda urosła, zaczęła powtarzać muszę się hamować bo potem jak coś spadnie mi w kuchni to przybiega i pyta: "MAĆ???"
 
reklama
Oj tak przy dziecku trzeba sie chamowac oj tak, pamietam jak moj kuzyn jak tylko nauczyl sie gadac cos wiecej latal i wolal ciagle "kulwa, kulwa", bo sie tak od tatusia nauczyl, napoczatku to moze i zabawne bylo, ale potem nie szlo go tego oduczyc
 
Też ostatnio zgrzeszyłam sałatka jarzynową:zawstydzona/y: Choć słyszałam, że niby nie można ze względu na majonez, bo na surowych jajach robiony...ale jak świeży...nio ja nie mogłam się pohamować:-)
 
nanulinka nie dziwie ci sie ze ziewasz o tej godzinie tez bym to robila:D

Noelle u mnie byly trudnosci z pobraniem bo zyly pochowanie i zostal siniak co nigdy nie mialam:/

Sun oj tak szczesciara jestes tylko zeby objawy w pozniejszym etapie sie nie pojawily:)

dzewelajna jadlam ostatnio szprotki ale niestety brzuch mnie po nich bolał...

Zapominajka oj ja uwielbiam ser zolty i jem go sporo:D a co do ciuszkow ja jestem tego zdania ze jesli ma byc ok to bedzie Bog wie co robi...

Mi zostalo 5 dni czyli 3.10 do wizyty ale nie musze na nia isc ale raczej bym nie dala rady:)

Paola trzymaj sie szybko mina te 3 miesiace:)

citrusik liczy sie własnie gest:)
 
haaaammmm... sałatka jarzynowa :-D mój małż mnie męczy o sałatkę jarzynową ale mnie jakoś tak bardzo do niej nie ciągnie - ja to mam ochotę na sałatkę kebabową oj tak ...... wiecie - przekładaniec taki z kurczkaiem w przyprawie kebab hmmm.... chyba niedługo musze zrobić

majonezu nie można ? chyba żart - jakei tam surowe jajko - majonez był tam pewnei tyle razy konserwowany, ze no stress.... to tak samo jakby nie można było pieczonego ciasta bo tam było surowe jajko.

co do surowego jajka to według mnie chodzi o picie surowego jajka (niektórzy się w tym lubują) o uważanie na dotykanie surowych jajek (w tym skorupek) a także czasem sa takie ciasta bez pieczenia np. z bita pianą z białek i na to też trzeba uważać ale jeśli same robimy to wystarczy pianę na parze ubić i no stres.

takie jest moje zdanie i przyswojona nauka.
 
Ostatnia edycja:
czesc kobietki....

chyba mam mdłości... czy to nie za wczesnie?? w sklepie dzis mnie tak dziwnie naciagało

o 10 chciiałam popisac juz z wami, ale wybrałam drzemke.. pospałam do 13.... teraz wstawiłam rosołek.... R bedzie jadl rosól a ja sobie zroboie z rosołku pomidorówkę, taką kwaśna... oj kwachotek mi się chce......

jejq dalej chce mi sie spac....
 
Mysiak, mi się też na mdłości wzięło dokładnie w tym tygodniu...
Dziewczyny, tak sobie myślę - w pierwszej ciąży chodziłam do lekarza na NFZ i USG było takiej jakości, że nigdy prawie nic nie zobaczyłam, już nie mówiąc o serduszku (poza prywatnym USG połówkowym) - i moja córka się całkiem zdrowa urodziła...
Więc dlaczego się teraz tak strasznie martwię???:no:
 
Majonez można, ale pasteryzowany, konserwantów nie polecam ;) i to nie to samo co w pieczonym cieście, bo jajka w pieczonym cieście są poddawane obróbce cieplnej gdzie bakterie są niszczone. To tak jak by powiedzieć, że można surowe jajko bo to taka samo jak jajko gotowane.
 
Zrobiłaaaaaaaaaaam, chyba ze dwa kilo mi wyszło :-D Ale cudnie, bo sałatkę jarzynową robię zwykle na Wielkanoc i na Boże Narodzenie, ale już tak za mną chodziła, że nie mogłam się powstrzymać. To jedna z tych rzeczy, które mogę jeść 3 dni pod rząd i mi się nie nudzą. Tak jak bigos, kwaśnica, grochówka, ryba po grecku, śledzie i zupa gulaszowa. Ach... :-)
 
reklama
Do góry