reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Sun witam w klubie :-)

lumo dzięki za podpowiedź - tak się zastanawiam czy zacząć sama brać czy poczekać na wizytę w poniedziałek i podpytać lekarza ...
 
reklama
Witam dziewczynki, dawno mnie tu nie było a tu tyle nowych majówek:)) serdeczne gratulacje:)))

Mnie się już trochę uspokoiło bo na początku nie chciałam nawet tu wchodzić , byłam zła na siebie ,że za bardzo się wczułam...

Jestem już po wizycie kontrolnej-krwawiłam tylko 4 dni ale bardzo obficie i ból nie do zniesienia a później jak ręką odjął.

Jednak do wtoku(wtedy miałam wizytę) łudziłam się , że może to wcale się nie czyściło-że to torbiel pękła a dzidzia rośnie..głupie złudzenia...teraz juz spoko-już Wam nie zazdroszcze, że macie o czym pisać:p

pani Gin powiedziała , że wszystko się samo wyczyściło,ale....3-6 miesiecy mam wywalić z głowy myśl o ciąży..oczywiscie nie ma przeciwwskazań ginekologicznych, ale jak to ładnie ujęła-" zajechała by Pani siebie , bliskich a ścieżka od domu do gabinetu byłaby najczęsciej uczeszczaną sciezka Pani zycia":)))))) Okropna!!:szok::-)
 
Witam
Wlasnie polozylam mala na drzemke i nareszcie mam chwile czasu by naskrobac cos.

Co do ciuszkow ja narazie nie kupuje, ale raczej powstrzymuje mnie budzet, nie sadzilismy ze teraz sie uda i zakupilam nowy obiektyw i lampe do pracy tak wiec narazie czekam moze i dobrze jak sie dowiem co we mnie mieszka to wtedy sie zdecyduje, bo sporo ciuszkow mam po malej wiec...
A co do mdlosci i pawi to nie ma na to regoly kazda ciaza u kazdej z nas jest inna. Ja nie mam obsciskiwan z toaleta puki co, ale zdaza mi sie ze mnie muli, pewne zapachy jedzenia mnie odrzucaja i tyle

Paola bedzie dobrze, czas ci szybko zleci i za 3 miesiace przystapicie do staranek.
 
Ja już się wyluzowałam, spontan-zero zabezpieczeń itd co ma być to będzie:))
I tak nie mam pojęcia kiedy pojawi mi się miesiączka-niby 4-6 tyg po poronieniu...
 
Dzień dobry :)

Ale mam dziś humor do bani, ale tylko mój 'kochany' małżonek potrafi mnie tak wkurzyć :no:

Wczoraj byłam na wizycie u lekarki. Mam piękną kartę ciąży :) i na usg na przezierność umówiłam się na 31 października - kupa czasu :szok: Wyniki mam ok, ale w związku z tym, że posypały mi się włosy i paznokcie, to mam łykać prenatal 1 i żelazo biofer.

Aaa... i jeszcze lekarka wyliczyła mi termin na 14/05, ale ja się będę trzymać swoich wyliczeń :-)
 
Paola, kciuki za następną próbę! :tak:


Dziewuchy, zatłuczecie mnie na kwaśną śliwkę, aleeeee... robię sałatkę jarzynową. Normalnie już mnie dupa swędzi na TEN SMAK i choćby nie wiem co, to zaraz przystępuję do krojenia :-) K**wa, jak ja kocham sałatkę jarzynową (przeklinam też często, bo jestem z tych nerwowych :cool2: Moje dziecko będzie miało przesrane z taką matką...). Ach, och, ach, śliwki też kupiłam na ciasto kruche. Schudłam kilogram od poniedziałku, co za szczęście, może nie będę musiała biegać za ciuchami tak szybko (nie odchudzam się, tylko nie zawsze chce mi się jeść, a na siłę też nie chcę co chwilę...)

Btw, czuję się troszkę lepszym człowiekiem, niż 3 godziny temu. Gdy byłam w Biedronce, odrobinkę wspomogłam akcję dożywiania dzieci. Wprawdzie kupiłam tylko paczkę ryżu, bo się bałam, że mi braknie na karmę dla psa w zoologicznym (wiem, to wredne...), ale jakoś tak pomyślałam, że jakieś małe człowieczki będą mieć z tego ryżu posiłek... Niby żadna kwota, niby żadna pomoc, a tak milutko na sercu :)
 
Ostatnia edycja:
Citrus nawet najmniejszy gest jest ważny :-) Też uwielbiam sałatkę jarzynową i też mam zamiar ją jutro zrobić, a dzisiaj upiekę ciacho :-D
 
reklama
A co jest takiego złego w sałatce jarzynowej?
Ja się na żywieniu nie znam, ale to chyba samo zdrowie ;-)
Mnie też ostatnio ciągnie do zupek jarzynowych i innych zdrowych przysmaków.
paola - powodzenia w staraniach!
 
Do góry