reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Ja muszę do wizyty czekać teraz dokładnie 12 dni. Wydaje mi się, że to wieki będą. A ja już będę
Już tak chyba to będzie, że odliczamy czas od wizyty do wizyty.
 
reklama
No i u mnie nie dlugo usg, w poniedzialek. im blizej tym stresik wiekszy. Ja jak narazie nie ucze pawi latac :-D, ale delikatnie potrafi mnie mdlic rano i wieczorem. Moja siostra nie wymiotowala w ogole w ciazy, moja mama chyba tez nie, to jest szansa ze mnie nie dopadnie, jak myslicie? Czy to niezalezne? Choc z drugiej strony jakbym wymiotowala to bym wiedziala ze z bąbelkiem na pewno wszystko jest ok!
 
Moja mama wymiotowała dwa razy przy pierwszym dziecku a ma troje. Siostry nie mam. Ja w pierwszej ciąży całe 4 miesiące pierwsze dzień w dzień, raz nawet 7 razy i odwodniłam się, o mało nie wylądowałam w szpitalu. A teraz od czasu do czasu (średnio co drugi dzień od dwóch tygodni)
Więc to nie ma reguły
 
No i u mnie nie dlugo usg, w poniedzialek. im blizej tym stresik wiekszy. Ja jak narazie nie ucze pawi latac :-D, ale delikatnie potrafi mnie mdlic rano i wieczorem. Moja siostra nie wymiotowala w ogole w ciazy, moja mama chyba tez nie, to jest szansa ze mnie nie dopadnie, jak myslicie? Czy to niezalezne? Choc z drugiej strony jakbym wymiotowala to bym wiedziala ze z bąbelkiem na pewno wszystko jest ok!
Ja z synem w ciazy mialam spokojnie i bez rzygowinek w 7 miesiacu wcinalam kapustke kiszona ,a z corka do 12 tyg sie meczylam :tak:
 
Witajcie Majóweczki,

a propo mdłości, itp.. to dziś rano jak tankowałam auto to tak mnie zmuliło na zapach benzyny, że modliłam się by nie zwymiotować na auto i ledwo zdążyłam do toalety :(

dzewelajna wiem, że pytałaś o femibion, sama biore teraz natal 1, który jest dla kobiet planujących ciąże i do końca 12 tygodnia ciąży, natal 2 jest na późniejszy etap ciąży ( zawiera wszystkie witaminy z natal 1 plus bodajże kwasy omega), jest jeszcze femibion classic na całą ciąże.

zapominajka współczuje wymiotów, ale już niedługo się skończą, a przynajmniej wiesz, że z Maluszkiem wszystko dobrze:)

Ja każdą kandydaturę Moderatorów popieram, sama mam o tym blade pojęcie


Pisałyście dziewczyny o przesypianiu przez dzieciaczki nocy, mój załął tak spać dopiero jak miał prawie 3 lata :tak:

Przepraszam, że tylko tyle, ale mam ostatnio mało czasu , będę tu raczej z doskoku.

Pozdrawiam wszystkie Brzuchatki i trzymam kciuki za dzieciaczki :-)
 
reklama
Do góry