reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Camel, koty w domu zostają, a ktoś do nich przychodzi raz dziennie. Zawsze siostrę albo kogoś znajomego zatrudniamy;)

A do Sandomierza się wybieramy już chyba trzeci rok i dojechać nie możemy;)

Ewcia, Filip dał popisy akrobacji w nocy. Nie spałam chyba wcale dziś.
A pokazy jakiś kosmetyków chyba dla kobiet w ciąży i po porodzie, a drugie, to spotkanie blogerów połączone z promocją jakiegoś portalu. Takie typowo reklamowe;)
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
współczuje niewyspanym, ja od rana na zakupach, bo muszę wyposażyć nasz dom na kółkach przed wyjazdem, a jednak jest tego wszystkiego od groma, zwłaszcza rzeczy kuchenne etc, ale wróciłam styrana
Chwile odpocznę, bo Mała zasnęła. Popołudniu muszę zacząć pakowanie rzeczy, bo w tym tygodniu chcemy wyruszyć.
A Sandomierz piękny, raz byłam przez 3 dni, w drodze do Zamościa, bardzo urokliwe miejsce
 
Możemy się wybrać;) Po drodze zahaczyć o nasze miejsce pracy, bo to po drodze;)

Ewcia, a w weekend na pewno już po ten fotelik skoczę, ale się nie mogę zdecydować jaki;)
 
Aniazetka a dokąd jedziecie? Mówiłaś juz?

Filipia ja naprawdę nie widzę problemu. Jeszcze jak dietetyczny obiad dają? A miedzy jakimi modelami się wahasz?


Wypiłam kawę i pragnę drugiej.
Głowa jakoś pobolewa.
Syf w domu bo w weekend nie sprzatane. Mialam ogarnac jak zasnie, a mnie sie nie chce !!!
 
Cześć

Wojtek to prwadziwe indywiduum;)jak u Was slabo to u nas noc super... po tych rykach pobudka o 2 na cyca potem o 6 na pol cyca i dospalismy do 8:D

Filipia ja też polecam spacer przewietrzysz sie i dziec pospi... mi zawsze pomaga po trudnej nocy...

Śliczną mamy dziś pogodę i ja jakoś pozytywnie jesrem nastawiona. Wiecie uzaleznilam sie od ćwiczeń... rano wpadl M. ze wspólnikiem, a ja szalona do pokoju obok i odwalam akrobacje... bo potem nie mam kiedy... i od razu lepiej sie czuję.

Milego dzionka
Ja dzisiaj robie razowe penne ze szpinakiem... ale własnej produkcji;)
 
reklama
Do góry