reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Jedziemy w kierunku Lazurowego Wybrzeża, więc będziemy wszędzie po kilka dni, w zależności od trasy.
Zatrzymamy się tam, gdzie nam się spodoba i w zależności od potrzeb dziecka,
 
reklama
a ja w Kraśniku urodzona :-) no dawajcie dziewczyny...czekam...u nas pogoda do d...ale i tak idziemy na spacer bo zwariuje w domu...

Aniazetka...zazadraszczam!!! Marze o domku na kółkach...ale nie mam za co go kupic....
 
Cześć dziewczyny u nas noc ciężka mała od 3 odmówiła spania chciała się bawić a my spać!!!
i tak skakała nam po głowie do 5 następnie padła o 6 i spała aż do 6:30 !!! więc ledwo żyjemy całe szczęście ,że m ma urlop ojcowski i zajmie się trochę mała .
Dziś mam parszywy humor wszystko mnie wku...łącznie z urzędem skarbowym żyjemy w chorym kraju !!!,też boli mnie brzuch mam @, może przez to bardziej mnie wszystko irytuje .
 
Coś w tym jest, że jak kobiety przebywają razem, to i cykl mają podobnie;) Tylko czy po sieci też to działa;)

Camel, mój tata mieszka w Kraśniku. Można powiedzieć, że tam jest mój rodzinny dom. Ale ja tam tylko do podstawówki chodziłam.
 
Aniazetka zzielenialam z zazdrości.

Camel obiecuje przy świadkach jak tylko gile pójdą to przyjedziemy. A jak Fifowa bedzie chciala to zabierzemy i ją.

Evi urzędy w naszym kraju irytuja najbardziej. A propo wczoraj wypelnilam bratu pita i jakims cudem wyszlo ze 600 zl musi zapłacić. Chyba jego ukochany pracodawca leci sobie w ch**. Ale sie wkuuur jak sie dowie, bo poki co jezdzi po Hiszpanii na rowerze. Nie będę mi tego puść.
 
dobrze ze młodego mozna bylo odpisac...bo chociaz na spacerowke bedzie....
zawsze doplacam 600-700zl...bo dostaje nieopodatkowane premie...

no to fajnie...milo bedzie sie spotkac...

cos z tym jest jesli chodzi o @..moze i po sieci dziala..ale to chyba bardziej o zwiazek emocjonalny chodzi...a nie fizyczne obcowanie..wiec my emocjonalnie razem w doli i niedoli....
 
zobaczymy jak małej się spodoba taka daleka podróż, najwyżej będziemy więcej stać niż jechać
to ostatnia szansa na długi wyjazd, w kwietniu powrót do pracy:wściekła/y:
też muszę rozliczyć pita, dobrze, że przypomniałyście
 
Czesc kochane moje. Ja jak zwykle cierpię na brak czasu...

Synek mój fantastycznie brzęczący, uwieszony mej kiecki.... Nocki też do bani.
Córka ma deficyt matki, w dodatku przeziebiona.

Nie mam czasami siły ogarniac tego wszystkiego .

Filipia ja też dziś mam placzliwy dzień. Zmęczona juz poprostu jestem. A małżonek szanowny wkolko w pracy.

Kurcze dziewczyny czy któraś jeszcze nie miała okresu po ciąży? Bo u mnie okresu dalej brak.
 
reklama
Ewcia, ja bardzo chętnie, tylko muszę wiedzieć z dzień wcześniej, bo u mnie ze zrywem ciężko.

Ja raz spóźniłam się ze złożeniem vatu, bo leżałam w szpitalu. Napisałam prośbę o niekaranie, doniosłam wypis ze szpitala i łaskawie mi karę anulowali, ale i tak za każdy dzień spóźnienia musiałam zapłacić odsetki. Grosze, ale zawsze;) Pani co ode mnie przyjmowała kwity aż mnie przepraszała, że gdyby to od niej zależało, to decyzja byłaby inna, ale naczelnik urzędu się zaparł, że prawa ma każdy przestrzegać, nawet baba. Zraziłam się do urzędu i teraz wysyłam męża;)
 
Do góry