reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Oczywiscie, ze na powaznie :) u nas juz przyszla na to pora - wystarczajaco mi sie nawisiala na piersiach hehe. Jakos nie widze, zeby strasznie przez to cierpiala. Tyle, ze sie w nie wtula jak jest spiaca. A swoja droga to nie pogniewalabym sie, gdyby mi zostaly takie piersi jak w chwili obecnej, gdy sa pelne mleka. Wiem - marzyciel ze mnie...
 
No to jak mamy na tapecie cycowanie to na poprawienie humoru :
1660440_715153275192028_247263391_n.jpg
 

Załączniki

  • 1660440_715153275192028_247263391_n.jpg
    1660440_715153275192028_247263391_n.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 33
Camel ale masz telemaniaka;) super

Jeny ale mi Młody dał koncert... normalnie go nakarmilam, odłożyłam, a po 15 min. ryk i tak prze pół godz. Możliwe, że trawi szpinaczek teściowej... bo dzisiaj odkryłam, że go wzbogaca smalczykiem... nosz kur... przecież dla dziecka robi i to 9 mies. A marudzi, że gruba jest a tak dietetycznie gotuje... nosz kur... mam wrażenie że ja w życiu tyle smalcu nie zużylam co ona na jeden obiad...
Mam nadzieję że się mylę i nocka będzie spokojna.

Dziewczyny ja głównie na tele siedzę wiec do grupy rzadko zaglądam. Śliczne wszystkie jestescie, choć Wasze dzieciaczki... biją Was na głowę;)

Lecę coś wrzucić do brzuchala bo od jutra dieta;)
 
aniazetka-witaj :) Dobrze, ze sie ujawnilas...im nas wiecej tym weselej :)

Miniona nocka....Tomek ani razu sie nie obudzil (po raz pierwszy), Iza-1 raz na karmienie....alez sie wyspalam :)
Z chorobami ciutke lepiej, ale i tak bede sie umawiac do lekarki zeby obsluchala calą trojke, zeby jakiegos zapalenia oskrzeli czy płuc nie bylo. Na wtorek moj P. wezmie wolne to wtedy rodzinnie do przychodni :)

Czy Wasze dzieci caly czas maja duzy apetyt? Z Tomkiem nie mam problemu, bo zazwyczaj zjada bez problemu, ale Iza....to straszny niejadek. Juz mi brakuje pomyslow co jej dawac, bo odmawia wszystkiego. Albo pluje od razu albo troszke zje i potem jest wrzask, plucie....po kazdym jedzeniu taka zasyfiona i umazana ze od razu do mycia i przebierania. Wczoraj to nawet mleka nie chciala pic....dzis juz troszke lepiej.

ormianka-trzymam kciuki zeby juz bylo spokojnie :)
 
Olga on nie umie się zdecydować, ale smieszne, uśmiałam się jak głupia.
Wy jeszcze macie nawały mleczne? ja już raczej woreczki pośniadaniowe.
Ormianka widzę, że Ty tradycjonalistka od poniedzialku zaczynasz:)
Mój ma raczej apetyt , lubi jeść, chyba , że cos mu dolega , to wtedy wybrzydza.


polecacie jakis super tort na urodziny dziecka ?
 
Ostatnia edycja:
Elajar dzięki:-) muszę pogratulować Adasia to cudowne, że Twój brat zdecydował się na adopcję a Wy tak ciepło Go przyjeliscie. Mam w swoim najbliższym otoczeniu kilkoro dzieci w tej sytuacji, są przeszczesliwe i kochane,dają nam samą radość.
Moja nie ma problemu z jedzeniem, tylko przy pierwszym ząbku nie miała apetytu przez jakieś dwa dni, przy kolejnych problemu nie bylo
 
reklama
Moj widać po wadze ma zawsze apetyt...jak nie zje czasem za duzo obiadu przed dzemka...dopchnie po..nic straconego...w sumie jadł jak nawet miał biegunke...on wygląda jak ptaszek...ciągle otwiera dzióbek i woła papu...
niedajboże nie mieć jakiejs nadprogramowej kanapki jak coś jemy...bo nam nie daje zjesc gapi sie, slina mu cieknie i patrzy tymi swoimi błagalnymi oczami...

olga..fajny numer ze smoczkami..

ja tez raczej nawałow nie mam bo jestem odsysana na bieżąco..ale jak kooska odstawia to na pewno bedzie miala czasem nabrzmiale piersi..z czasem coraz mniej...
 
Do góry