reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

No to fajnie biedroneczko ze się zgadzasz na ochotnika...
Ja poki co narazie sie nie chce włączac, jeszcze strach mam w serduchu... czekam na nastepne usg jak na zbawienie :)
Wizyte mam 8 pazdziernika w urodziny mojej mamusi...
 
reklama
Kiedyś była mowa o jakimś forum prywatnym? Czy jakoś tak...przegapiłam to i nie mogę teraz odnaleźć wątku. W każdym bądź razie, nie dostałam zaproszenia na to forum, a chyba jest potrzebne?

a w kwestii moderatora, to jestem zielona, dlatego popieram każdą chętną dziewczynę :)
 
marciosz Ty pytałaś czy w poniedziałek zobaczysz bijące serduszko?? Ja uważam że spokojnie tak :-)

O mojej wizycie na innym wątku
 
Ostatnia edycja:
biedroneczko nie ma sprawy mozesz byc podpora Zapominajki:-)

Dziewczyny z innej beczki co mialyscie zlecone do badania jesli chodzi o choroby zakazne? Przeczytalam o cytomegali i sie przerazilam ze to moze byc zwykle nawet przeziebienie ja akurat tego zleconego nie mialam a jest grozne bo moze plod przestac sie rozwijac i poronienie
 
Perełko właśnie troszkę poczytałam i o ryzyku cytomegalii świadczą cześciowo wyniki IgG i IgM.
A ja poza tym mam jeszcze do zrobienia toxo, morfologię, glukozę na czczo, ob i to chyba tyle.
 
MI gin nie zlecil moze zrobie sobie ja jak tylko dostane wypłate ciekawe czemu kazdemu nie zleca:confused:

lekarz mi mowil zeby najbardziej uwazac z ta cyto do 12 tyg ale to moze byc nawet przeziebienie zwykle z goraczka i nigdy nie wiadomo
 
Ostatnia edycja:
Witajcie!
jeśli chodzi o tą nieszczęsną cytomegalię to mogę trochę powiedzieć, bo moja druga ciąża i drugi raz mi wyszło IgM dodatnie, co może oznaczać, że jestem w trakcie choroby.
Cyto można przechodzić nawet bezobjawowo, a dodatnie IgM nie zawsze świadczą o świeżej infekcji. Moje znajome nie robiły tego badania. Ja w pierwszej ciąży bardzo się stresowałam. Chodziłam do ordynatora patologii i jakoś mnie uspakajał, bo i tak się tego w ciąży nie leczy. Alee.. można dziecko leczyć po porodzie i ogólnie próbować nie dopuścić do zakażenia dziecka(np. poprzez cesarke) Jest to długi temat ale uważam, że warto zrobić to badanie, jeśli można pomóc dziecku.
Obecny lekarz straszne haloo robi. Dziś byłam na patologii i mam skierowanie na badania DNA tego wirusa-czy wogóle go mam. Zmieniam lekarza, bo ten mnie w nerwicę wpędzi:(
A wogóle u mnie to dziewczyny organizm całkiem ześwirował-wyszło mi IgM rózyczki watpliwe:shocked2:a kontrolowałąm je juz od roku, bo od pazdziernika do marca mialam dodatnie, ale w kwietniu juz wyszlo ujemne i moj obecny gin stwierdzil ze na wakacje mozemy sie starac o dzidzie. A tu taki zonk:( Mam nadzieje, że to tak jak mi dziś na patologii mówił gość, że niektórym tak wychodzi.

Mam takiego doła:(( przynajmniej wam się wyżalę.
Pozdrawiam
 
reklama
gonia dzieki za informacje zrobie sobie je jesli gin nie zleci ja wiem ze to grozi poronieniu ale nie wiem czy na poczatku ciazy te 5 6 tydzien nie bardziej sama nie wiem:no:
 
Do góry