reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

padłam dziewczyny i spałam prawie 2h... ide zaraz po córke do przedszkola.... chyba na "chpdząco" nie zasnę.... przynajmniej mam taką nadzieje...

Zapominajka.. ja byłam na styczniówkach i uwierz mi było nas mnóstwo, które straciły dzieciatko... ale musimy wierzyć, ze bedzie wszytsko dobrze, inaczej zwariujemy... MUSI BYĆ DOBRZE!!!!!

cytrynko.. ja jadłam to biedronkowe tortelini serowe, śmierdziało jak stare skarpety ale nawet zjadliwe było...

co do smaków mi sie też ciągle chce bigosu, sama kapusta kiszonami nie wchodzi... a chleb z białym serkiem.. mlask mlask...
 
reklama
Zapominajka jestem na etapie tworzenia nowej strony, moj informatyk lekko sie ociaga, tzn poganiac go musze, tak wiec nie mam jeszcze dobrze dopracowanej galerii (brakuje nowych sesji i wogole), nadczym ubolewam i zaczynam zalowac ze sama nie potrafie tworzyc stron internetowych, ale cos tam jest na tej stronce
http://www.magicmoments.biz.pl/
 
Kochane ponawiam temat moderacji. Zaczyna się robić bałagan, a z czasem będzie jeszcze większy!!!
Zgłaszajcie swoje kandydatury!!!
 
Zapominajka dzisiaj o tym myslalam o moderatorze

Ja tez mam dola do wizyty 6 dni i coraz wiekszy strach piersi juz mnie tak nie bola wogole moze zdeka sa napiete
 
co do moderatora to ja odpadam - nie znam się na tym kompletnie ale głosuję na zapominajke :-) najczęściej tu jesteś mi się wydaje i jesli masz o tym pojęcie to czemu by nie ....

perełka co do piersi to mi sie wydaję, ze już powoli właśnie powinny przestawać cię boleć - w końcu to już 9 tydzień :-)
 
Witajcie ciężaróweczki :-) Dołączam się do mamusiek majowych z moimi II kreseczkami :-D To moja druga ciąża (pierwsza jest właśnie w przedszkolu hi hi), obie planowane, tyle, że tym razem gola strzeliliśmy z TŻem za pierwszym posunięciem, że się tak wyrażę :-D
Zrobiłam już jedną betkę z krwi, jutro powtórka, i dopiero potem będę się umawiać do gina.

Generalnie nie będę zbyt częstym gościem na forum, bo z doświadczenia z I ciąży wiem, że zdecydowanie zbyt często ciągnie mnie do smutnych wątków i tylko niepotrzebnie się dołowałam i stresowałam. Teraz jestem bardzo wyluzowana i chcę utrzymać ten stan do samego porodu :tak:

Pozdrawiam Was serdecznie dziewczynki i wszystkim życzę spokojnych 9ciu miesięcy!
 
Ja nie ogarniam moderacji, zresztą nawet odpadam, bo magisterkę mam w tym roku i urwanie dupy, za dużo "pisemnych" obowiązków na głowie, plus trzy blogi - nie dam rady ;-)

K**wa, jak ja do pracy dojadę, skoro się czuję jakby mnie ktoś wyrzygał? :dry:
 
ja tez magisterke pisze, i nie bardzo jeszcze wiem co i jak tu na forum, a balagan rzeczywiscie sie robi. Jesli Zapominajka ma ochote to tez jestem jak najbardziej za jej kandydatura :)

zaraz musze leciec po syna do przedszkola a tez mi sie spac chce ze hej...
 
reklama
Ja tez sie nie nadaje nawet nie wiem jak sie wstawia zdjecia w watku prywatnym a co dopiero byc moderatorem tez obstawiam Zapominajke:D

dzewelajna wlasnie roznie z tym jest ztymi piersiami...;-)

Wogole wkurwila mnie tak dzisiaj szwagierka ze chyba cisnienie skoczylo ona mnie wykonczy:/:wściekła/y:
 
Do góry