reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Witam się i ja :-)

życzę wszystkim tylko miłego dzionka bo tak - co do moderatora to wyraziłam już swoją opinię i za zgłoszonymi dziewczynami jestem obydwiema nawet i nogami :-D
co do zamkniętego wątku ja nic o tym nie wiem i zaproszenia też nie miałam ale to pewnie dlatego, ze nie nadrabiałam zaległości w czytaniu :zawstydzona/y:
co do badan ja dopiero w poniedziałek pewnie będę miała skierowanie a z poprzedniej ciąży nic nie pamiętam, serdecznie żałuję i obiecuję poprawe :rofl2:

a dzisiaj u mnie - rankiem trochę lepej bo zanim mózg się obudził po wypuszczeniu psa za drzwi poleciałam do lodówki po kiszkę - moje lekarstwo na poranne zło :-D - teraz w pracy mnie muli trochę ....
a do tego wszystkiego 3 dzień pobolewa mnie łepetyna ... ehhhh....
 
reklama
Dzewelajna współczuje tych dolegliwości - ja póki co wogóle nie mam żadnych objawów ciążowych... kompletnie nic... no poza tym, że jak rano wstaje to muszę koniecznie coś zjeść, bo tak mnie ssie w żołądku... Siostra mi mówi, że jestem szczęściarą :tak:
 
Dzień dobry;
ja dziś miałam znowu kolorowe sny :-D Już pozwolę sobie ich nie opisywać, bo uznacie mnie za niepoczytalną.
Kot nade mną czuwał i domagając się głaskania budził mnie co jakiś czas - może i dobrze.

W kwestii moderacji zaraz będę działała.

Dzisiaj niestety muszę popracować, więc mnie tu nie będzie, no ale cóż... czasem trzeba.

Fiołkowa współczuję. Dobrze,że to ostatni raz!
 
a ja sobie rybka świeżutką wcinam:D

dzewelajna a mysmy tydzień temu rozmawialy ze Ty objawow nie masz:p Przeszlo ze mnie na Ciebie jak widac:D

O co chodzi z moderatorem??Bo ja nie w temacie chyba:/
 
Hej. Życzę miłego dnia trzymam kciuki jeśli ktoś dziś wizytuje. Dziś dolegliwości mnie nie męczą tak jak wczoraj (odpukać) dlatego troszkę posprzątam a potem do lekarza badania załatwić.
Trzymajcie się zdrowo.
Noelle - ale mi narobiłaś smaka na rybę... tylko jak ja ją zrobię, żeby nie zwymiotować??:crazy:
 
Sun oj tak - ty szczęściaro :-D ja czekam na wypłate i zaopatrzeć się musze w sardynki i szprotki - musze nadrabiac wapń :-) skoro mała puszka ma około 300 mg wapnia to dwie puszeczki na kolację plus moje dzienne spożycie to będzie 70/80 % normy to jużnie tak źle. coś jeszcze musze wyczaić co ma duuużo wapnia oprócz nabiału rzecz jasna :-)
 
reklama
dzewelajna ale wiem, że mdłości mogą mnie jeszcze dopaść... :-D nic nie jest jeszcze powiedziane... ;-) Ale póki cieszę się, ze ich nie ma bo przynajmniej mogę bez problemu pracować... i normalnie funkcjonować...
 
Do góry