reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Gonia nie stresuj się, bo te wyniki wcale nie muszą oznaczać choroby. Równie dobrze mogą być spowodowane jakimiś sprawami laboratoryjnymi ( ja się na tym nie znam), ale słyszałam o różnych "kwiatkach"

Jestem pewna, że wszystko będzie dobrze!!!
 
reklama
gonia nie ma co sie stresowac, czasami takie wyniki watpliwe bywaja bledem laboratorium a dokladnie maszyny ktora np odwirowuje material czy tym podobne, czesto przy powtorzeniu badania wynik wychodzi prawidlowy
 
a ja spać nie mogę. sama nie wiem dlaczego. może to przez prace? o 10 mam spotkanie z dyr głowa mnie zaczyna bolec. cieszę się ze chociaż Wy spicie. kolorowych
 
a ja już wstałaaaaam i zieeewam:/
miałam dziś pracować w domu a tu prezio zażyczył sobie spotkanie z managerami i muszę być,ehh....
byle do 16 i weekend:) jak ja się go wyjątkowo nie mogę doczekać!!!

miłego dzionka kochane!!!

ktoś dziś wizytuje? 3mam kciuki jakby co!!!
 
Mnie też moja praca strasznie stresuje, akurat teraz, kiedy nie powinnam się stresować, to są jakieś napięte sytuacje, nawał pracy... Wiem, że to źle działa, ale jestem dobrej myśli. Na takich obrotach bedę pracować jeszcze 3 tygodnie, do kolejnej wizyty...

Dzień Dobry, Dziewczyny!
Ja sobie wyobrażam, że w środku mnie bije serduszko, skoro go nie mogę zobaczyć ;-)
 
:D No hej ciązówki:D

Ja wczoraj byłam na pobraniu badań,cała lista od lekarza,multum monowet do pobrania i slepa baba w labolatorium! Co jak co ale zyły mam,a ona mnie skuła w 7 miejscach,juz jej chciałam powiedziec ze sama to sobie pobiore.Ale resztkami sił sie powstrzymała. Ehhh ... bez komentarza.
Poza tym powiem Wam,ze mi sie dłuuuuzy:/ mam wrazenie ze chodze w ciązy całymi latami już:/ Brzuszka ani sladu,żeby nie powiedziec ze jest bardziej płasko niz było:/ Objawy typu -mdłosci i wymioty minęły. Została nieposkromiona sennosc. Oczywiscie teraz sie stresuje,skąd ja mam wiedziec ze z fasolem wszystko dobrze?kolejna wizyta dopiero za 2 tygodnie do tej pory to ja osiwieje:/Dobrze,ze juz do pracy wrocilam,przynajmiej czas leci.


ehhh doczytałam:/ Lorelain _tule mocno kochana! Trzymaj sie. Bardzo wspolczuje:*
 
Ostatnia edycja:
Też miałam mieć dzisiaj wolne, ale się okazało, że jednak muszę przyjść. Wprawdzie tylko na 2,5 h, ale to akurat późnopopołudniowe 2,5 h, kiedy powinnam już siedzieć sobie z czymś pysznym w dłoni i oglądać "Downton Abbey" i "Sons of anarchy". Szefowa kazała mi wziąć książkę i się w pracy relaksować. Boże, złota dziewczyna :-D
 
Cześć dziewczynki :-)

Na szczęście jest dzisiaj piątek ;-) i już nie mogę się doczekać godz. 16 :tak: Czas odpocząć z dziabągiem :-D
 
reklama
Do góry