reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Tak,jutro ide do swojej gin,wczoraj bylam na nfz.
Glownie sprawdzic co z ta cytologia,a ze ma lepszy sprzet to moze i dojrzymy jakas kropeczke obok pecherzyka zoltkowego:)
 
Maggy ty nie pracujesz, tak????

Bo ja póki co pracuje... i szczerzę mówiąc wolałabym już być na L4... :-) mam dosyć tej cholernej pracy...
 
Ja też. Miesiąc się kończy, a przeczytałam dopiero 8 książek. Boże, oby ta ciąża nie sprawiła, że zgłupieję do reszty :confused2:
 
Citrus
A co ty masz za prace ze czytasz ksiazki?:)
Mi gin wczoraj chciala dac L4,ale nie chcialam,za duzo bym myslala w domu czy wszystko jest ok. Mam plan pracowac do konca roku.
 
reklama
Nanulika ja też miałam w założeniu pracować do końca roku... ale myślę, że pójdę zdecydowanie wcześniej... w pracy zaczyna się źle dziać... sporo stresu... uważam, że nie ma co ryzykować... dzidzia jest najważniejsza...
 
Do góry