reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Cześć dziewczyny :) Dzięki za miłe powitanie :)
Ja dziś od rana znów przymulona, witałam się z kibelkiem, ale jak zwykle nic...
Buszuję trochę z moim synkiem, chociaż nie mam zbytnio siły na wielkie zabawy.

Piszecie o pracy: ja od 17 września jestem na L4, ale chorobowym, nawet jeszcze nie na 100%, ale to lepiej, bo nie chciałam, żeby wszyscy od razu wiedzieli. Ja jestem nauczycielką w małej, wiejskiej szkole i plotki by już po chwili były. Z Kubą byłam na L4 od 4 miesiąca, ale to ze względu na bardzo wysokie ciśnienie. Teraz ciśnienie mam raczej w normie, a pracować planuję do ferii zimowych - wypadają nam w połowie stycznia. Potem już chyba dam spokój, zwłaszcza że boję się szalejących dzieci wpadających w mój brzuch. Ale nigdy nic nie wiadomo, w szkole jak to w szkole, bywają różne stresujące sytuacje...
 
Witajcie kobietki

Z wielkim strachem wpisuje sie do was....Mam na imię Magda.
Za soba ma 3 straty, 2003, 2005 i czerwiec 2012. mam córeczke 4,5 letnią....


jestem już po pierwszej wizycie, jest pecherzyk w macicy, wielkość odpowiada wiekowi ciąży...
Lekarz obstawił mnie lekami, biore luteine, duphaston i zastrzyki clexane.
Licze a cud, ze tym razem sie uda...

Wstępny termin mam na 27 maj

Pozdrawiam was serdeczne...
 
Witam Was kochane :) U mnie narazie cisza, brzuch przestal bolec, troszke mnie jakby delikatnie mdli, ale tak lekko bardzo, piersi nadal jakby mialy lada sekunda wybuchnac. W nocy tylko przydarzylo mi sie cos niemilego. Obudzilo mnie swedzenie tam na dole, ale jakie! poszlam sie umyc, mam laktacyd i o dziwo pomoglo. boje sie ze to jakas infekcja, mam w domu pimafucin, takze jak sie to dzis powtorzy to na noc sobie zaaplikuje. do mojego usg zostalo 5 dni- nie moge sie doczekac:))))) Sciskam Was mocno i zycze milego dnia :)) majóweczki moje :)
 
reklama
mysiak w takim razie 3mam kciuki najmocniej jak sie da! &&&&&&&&&&&&&
Ja tez jestem po jednej stracie. To moje pierwsze dziecie. Tez bardzo sie balam, ale sluchaj jak jest na usg ok, to postaraj sie myslec pozytywnie, odpoczywaj duzo i wyobrazaj sobie ze juz masz malucha na rekach, co z nim bedziesz robic jak sie urodzi itp, podobno to przyciaga same dobro:) Ja nie mam jeszcze terminu ustalonego, 1.10 mam II usg i czekamy na <3. Sciskam Cie i wierze, ze tym razem sie uda!
 
Do góry