reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Z czego tu sie śmiać...wazne ze kasa z tego jest..i fifi ma dostatnie życie...ja moglabym produkowac nawet kupy w papierkach gdyby chociaz kasa była z tego...a tak to i praca do dupy i pieniadze jeszcze gorsze...
 
He he no nikt by nie zgadl. I nic się nie martw że nke damski. Ważne, że dochodowy.
Probuje ucyckac Młodego a on sie rzuca jakby wsciku dupy dostal. Cyc mam jakiś twardy...nie daj Boże zapalenia.
 
hejka

Wiolonczela-u nas na obiad dzis byly zeberka :)

praca...ja takowej wcale nie mam...pracowalam w sklepie za ladą...Ania sie urodzila, umowy nie przedluzyli, zamierzalam czegos szukac i zaszlam w ciążę...teraz to chyba predko do pracy nie pojde, bo babcia sama z blizniakami nie da rady (Anie chcemy do przedszkola wyslac jesli wystarczy miejsc)

Dzis nasza 4-ta rocznica slubu...zapomnialam
moja mama wyslala smsa z zyczeniami, a moj P. przyniosl kwiatki...a ja zapomnialam :zawstydzona/y:

Camel-duzo zdrowka dla Jaśka
 
Ewcia nie żartuj zapalenie po 6 m-cach?? ja ostatnio jem te tabletki ricinus communis 5 ch i kurcze faktycznie jakby te cycki pełniejsze, ostatnio karmię w ciągu 24 h maks 4 razy , a Wy jak?

żeberko zeżarłam pikantne jak diabli, od razu po nim tabletki na wątrobę zażyłam

Miałam Wam pisać, że odkryłam Amerykę kupiliśmy oral b triumph - poprostu bajka do tej pory żyłam w nieświadomości jakie mycie zębów może być proste, szybkie i przyjemne

kurcze dziewczyny my tu jakieś elitarne grono mamy na tym baby boom , ile nas pisze z 10?

I kończąc moje wywody - mamy mysz!!!!!! mam nadzieje że tylko 1, chodzi nad sufitem, nie wiem jak się tam cholera dostała, chyba dachem, nie ma jak się jej pozbyć , a ta franca tak drapie, że mnie obrzydzenie od razu bierze , cholerna wieś, po co ja się tu przeprowadzałam :(
 
Ostatnia edycja:
A ja tam wiem...nie znam się na tym. U nas jeszcze 5 mies nie minęło ;) myślałam, że zapalenie jest efektem jakiegoś zatkanego przewodu a to moje dziecko już ostatnio z medeli nie chce pić bo trzeba ssać a ze zwyklej samo leci, więc zre aventem. A co za tym idzie pierś lapie coraz gorzej. I tak pomyślałam że nie odsysa i może coś tam mnie się robi.

4 razy na dobę? To chyba jakos malo, co nie? To co poza tym je?
 
reklama
nad ranem mleko, potem ze 150 kaszki gęstej , potem mleko, potem obiad , potem mleko, potem deser, mleko i spi i zaś nad ranem mleko, oczywiście sa noce taka jak dziś że jadł 3 razy , ale to sporadycznie się zdarza.

ok.5.30 mleko
ok 8.oo kaszka
ok 11. mleko
ok 1 obiad
ok 3 mleko
ok 5 deser
ok 7 mleko
potem spi
 
Do góry