reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Hej Mateczki.
Jak poranek? Fajne slonko.
Camel wybierz się na ten spacer. Myślę że takie słonko i świeże, wilgotne powietrze dobrze mu zrobi.
Moje dziecię jak zwykle zasnelo w foteliku po basenie i ciagnie tak juz drugą godzinę. Kombinezon nie pomógł. Na ubieraniu znowu było darcie :)
Teraz jestesmy u mamy na wsi, czyli znowu po weekendzie 2kg do przodu :/

Milego dzionka.
 
reklama
Witam.
Wróciłam od teściów w końcu. Udało się nawet mniej więcej pospać tyle co trzeba i pojeść bez marudzenia. Zobaczymy jak będzie w nocy. Ostatnio jakoś zmierza ku lepszemu. Nie wstaje już o 5, co najwyżej się przebudza, pobałwani się 30 min i idzie spać.
 
Cześć dziewczyny, u nas również była ładna pogoda więc korzystałyśmy ,tak może wyglądać jesień ,tu gdzie mieszkam jesień ma podwójny urok tzn w Bieszczadach .
Dziś minął tydz od wyjazdu m ,trochę ogarnęłam to wszystko czyli opiekę nad mała i sprzątanie ,gotowanie itd. powiem nie skromnie ,że nieźle mi idzie ,w mieszkaniu czysto ,dziecko zadowolone i dla siebie więcej czasu ,wieczorami jak mała spi to mam czas na pomalowanie paznokci ,regulacje brwi itp. chyba to ,że jestem sama i muszę liczyć na siebie dało mi kopa do jeszcze lepszej organizacji czasu .

Dziewczyny które maja zniszczone i wypadające włosy polecam wam świetny szampon ja po nim ma super włosy nazywa się biosilk można go kupić w rossmanie lub na allegro nawet bardziej się opłaca .
 
evi dawaj nazwe szamponu..bo moje włosy wołają o pomoc...


oj...doczytałam się własnie...jakoś czytam dziś bez zrozumienia... buziaki dla was...
 
hejka

u nas po wizycie u wujka i cioteczki, dzieci grzeczniutkie byly, pospaly ladnie, posmialy sie, zjadly i wrocilismy do domu
Ania miala okazje pobawic sie z 11-letnia ciocia :)...cdostala od niej ksiazeczki z naklejkami, i jej stare do czytania i puzzle, wiec mamy spokoj na jakis czas :)

BLIZNIAKI SKONCZYLY DZIS 6 MIESIECY :-)

jest dobrze :)

Evi-podziwiam Cie za samozaparcie, konsekwencję w działaniu....mi brakuje kopa porzadnego, ale i czasu na gotowanie dla siebie, na cwiczenia
 
Elajar - najlepszego dla dzieciaczków i mamuśki. Jak urlop z mężowym mija? planowo?

Evi - fajnie że juz ogarnięte. My tu wszystkie wiedziałyśmy że świetnie dasz radę.

My zostaliśmy u mamy. Już mi się nie chcial tego majdanu pakować. Przekimamy i jutro będzie nam razniej jak tatuśko będzie spal do południa, jak znam życie.
Chyba mnie bierze katar. Tfu tfu ale dziś czuje jakiegoś gluta między nosem a gardłem :/
U nas dynia + ziemniaczek bez rewelki. Zjadł z pół sloiczka. Za to śliweczka rzeczywiście robi dobrze na kupska.

Poza tym nic ciekawego...jakoś tak nostalgia mnie dziś ogarnia.
 
Melduje sie z rana...szok...mlody wstal o 7... Przespal caaala noc..

Elajar zdrowka dla blizniolow...no i przy okazji buziaki dla Ani...

Czekam az mezowy z roboty wroci..on spac a my z Jaskiem gotowac obiad bo dziadki na obiad przychodza....mlody miesza na razie w swoim pokoju w karuzelce..alez on ja uwielbia...tylko slychac jak grzechocze...
 

Załączniki

  • 1381036843862.jpg
    1381036843862.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 38
Ostatnia edycja:
Camel wspolczuje sasiadow! Nie mozesz z nimi pogadac? Moze by sie uciszyli...
od dzisiaj deszcze u nas... Mala spala spokojnie. Juz dawno nie czulam sie tak wyspana jak dzisiaj.
Jak zasypiaja Wasze dzieciaczki w ciagu dnia? Bo moja tylko w wozku lub nosidelku. Jak ja odkladam to budzi sie po 5 minutach :/ nie chce zeby spala godzinami w tym nosidelku, bo nie wiem czy to nie szkodzi na kregoslup...?
 
reklama
Camel wspolczuje sasiadow! Nie mozesz z nimi pogadac? Moze by sie uciszyli...
od dzisiaj deszcze u nas... Mala spala spokojnie. Juz dawno nie czulam sie tak wyspana jak dzisiaj.
Jak zasypiaja Wasze dzieciaczki w ciagu dnia? Bo moja tylko w wozku lub nosidelku. Jak ja odkladam to budzi sie po 5 minutach :/ nie chce zeby spala godzinami w tym nosidelku, bo nie wiem czy to nie szkodzi na kregoslup...?

No niestety...delikatnie kiedys zwrocilam uwage...ale nie wyszlo mi to na dobre bo zostalam obgadana na calym osiedlu ze mi wiecznie cos przeszkadza...niestety to typ takich ludzi co nie upatruja zadnej winy w sobie tylko w innych...

Co do spania to moj mlody najczesciej sam usypia...bawi sie i jak sie zmeczy to gasnie, czasem jak nie moze usnac to na cyca go...a jak to nie pomaga to na karuzelke...ale zeby dojsc di takiego samodzielnego usypiania nameczylam sie przez puerwsze dwa musiace..czyli karmilam odklafalam, pakal bralam przytulalam,buzi i znow odkładalam...potrafil tak ze 2 h potem coraz krócej az sie nauczyl ze mozna spac bez mamy...

Co do nosidla to mi ortopeda powiedzial...jak najkrocej..do 30-40 min...chyba ze to nosidlo turystyczne ze stelazem gdzie dziecko nie siedzi na zabke z nogami rozkraczonymi i caly ciezar nie spoczywa na biodrach...tylko siedzi jak w krzeselku...
 
Do góry