reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Mdła - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja też mam dziś święto - kończę 30 lat :/ a mój największy prezent wisi przyssany mi do (.)(.) :-):-):-)

Elajar cieszę się, że dobrze po badaniach ... a ciemieniucha miejmy nadzieję szybko zniknie :)

Chyba wszystkie piszecie o potówkach :baffled::baffled::baffled::/ moja mała też jest strasznie zsypana mimo, że kąpię (piorę ;) ) ją w krochmalu :p
 
reklama
Aska najlepszego! :-D Tez obchodzilam ten okragly jubileusz miesiac temu.:tak: Wiec skoro nie opijamy to sie nie liczy ;-)
Prac w krochmalu polecam.Bo u nas na poczatku tylko lagodzilo(no i nie swedza-bo to piorunstwo ponoc swedzi jeszcze te maluszki) a teraz po miesiacu zagoilo te potowki.I irokeza "na make" mozna po kapieli zrobic :-D Malizna irokeza miala i stylowa fale :-D
 
Mdła - wszystkiego najlepszego samych radosnych lat :))) w małżeństwie .
Aśka - tobie również życzę wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń .
A co do potowek to moja mala tez ma ale już delikatnie,kapie ja w krochmalu codziennie . Taki urok upalow ,ze nasze dzieciaczki musza się męczyć.
 
hej mamuśki!
Aśka - 100 lat! nie masz doła? ;) mnie było "dziwnie" w 30 urodziny...

mdła - no to szczęścia w dalszym życiu małżeńskim!

Powiem Wam, że jak są mrozy i zima się ciągnie to strasznie narzekam, więc jak już przychodzi lato i upały to staram się cieszyć i nie narzekać. Ale temperatura 28 stopni w mieszkaniu to lekka przesada. Pootwierałam wszystkie okna a powietrze niby wciąż stoi, bo nie czuję poprawy..
I z tego wszystkiego dziś w nocy miałam okno otwarte na oścież i przewiało mnie. plecy w górnej partii mam unieruchomione i bolą mnie jak cholera przy każdym ruchu. Ciężko mi się rusza :wściekła/y: boliiii!!! Ałaaaa


Dziś starsza córa nocuje w przedszkolu, mają noc piratów i szukają skarbów :-) Jutro rano ją odbieram i jadę pod Nowy Sącz na kilka dni... Chyba będę bez neta i na bank bez telefonu, bo tam zasięgu nie ma :))

więc życzę Wam udanych pierwszych dni lata :) ciepłych, lecz nie tak upalnych
 
Aśka wszystkiego najlepszego!!

Mdła kolejnych lat miłości małżeńskiej życzę :-)!

Jeju ale gorąco !!!!! Nawet wyjść na spacer się nie da taki ukrop z nieba się leje! Moja też ma potówki i kąpię ja co drugi dzień w krochmalu ale chyba zacznę codziennie. Może szybciej zniknie. A dodatkowo zaczęły jej wyskakiwać jakieś wysypki dziwne. Wygląda to dosłownie jak poparzenie pokrzywą. Takie białe bąbelki na czerwonym placku i pojawia się dosłownie w oczach ale równie szybko znika bez śladu. Jakieś pomysły co to moze być???
Bo ja kurcze boję się bo dr google twierdzi, że to może być uczulenie na słońce a to już by niezła kaszana była:wściekła/y::szok:

Elajar cieszę się, że z Tomkiem ok a szerokie pieluchowanie na pewno przyniesie szybkie rezultaty i kolejna kontrola już będzie dobra :)
 
Natalia, a może to trądzik niemowlęcy,tylko on tak szybko nie znika...


Dziewczyny, u mnie poprawa humoru,pomimo upałów:-) BYŁAM u FRYZJERA w końcu! Babelek całe 2,5h z tata:-)
 
reklama
Ardzesh ales mnie przestraszyła z tym otwartym oknem ja codziennie tak śpię i to z malizną i teraz się boję o niego. Tez mi kiedyś zawiało kark w aucie 2 tyg szyja nie mogłam ruszać.

Tez chce do fryzjera i na masaz

A ja własnie przy kawie, poranny relaks , na polu 20 stopni cudnie , w domu juz 26 , wczoraj 30 mielismy, ale ponoc koniec upałów bliski
 
Ostatnia edycja:
Do góry