reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
niestety nie mam i żałuję, że nie zrobiłam chociaż telefonem, a sukienkę odbiorę dopiero w czwartek. Jak ją będe miała to cyknę fotę.Już się nie mogę doczekać :) a kiedy jest Twój wielki dzień?
 
Citrus też uważam, że przyprawy to podstawa. Moje ulubione to świeży rozmaryn, tymianek, bazylia i chili :D

Lorelain
śliczny kiciuś ! Ja też mam na stanie dwa kociaki, jeden biały drugi czarny, biały - samotnik, czarny - przylepa, tak jak Twój kotek moje też urządzają spacery po blatach kuchennych zwłaszcza jak są na diecie:p

Wiiki u mnie też jedzenie nie jest już tak atrakcyjne jak kiedyś, a do niedawno twierdziłam, że najwspanialszą czynnością jest jedzenie :)

Nanulinka suknia piękna, zwłaszcza na lato, zwiewna, delikatna... Lekcja jaką wyciągnęłam z oglądania sukien na zdjęciach jest taka, że po pierwsze zupełnie inaczej wyglądają w rzeczywistości, a po drugie inaczej leżą na właściwej osobie niż na chudej i wysokiej modelce. Ja zarzekałam się że nie wybiorę sukienki typu księżniczka, ale po przymierzeniu wielu kupiłam księżniczkę, bo wygląda się w nich bardziej dziewczęco i robią większe wrażenie. Co nie znaczy,że gdybym mogła ubrać dwie to wybrałam jedną ze zwiewnego muślinu i drugą księżniczkę.

To i ja prezentuje swoją
343gcnk.jpg
 

Załączniki

  • 2012-09-21 16.29.46.jpg
    2012-09-21 16.29.46.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 16
  • 12.jpg
    12.jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 17
Spacer po lesie zaliczam do udanych mimo braku grzybów, pięknie słoneczko świeciło, ale jednak jest zimno. Po powrocie wypiłam ciepłe mleko z miodem i masłem bo coś mnie gardło rozbolało.

Alfa ja płaciłam około 34zł, u mnie też już końcówka tych panieński, zostaje mi ewentualnie u sporo młodszej szwagierki i może jeszcze jeden u znajomych. Tak cała nasza paczka już po ślubie, wszyscy mają dzieci poza jedną parą, która rodzi w październiku i właśnie poza nami.

Marciosz pokaż nam sukieneczkeJ Węch mi się też baaardzo wyostrzył, bardzo mi przeszkadza zapach spalin.
Widzę, że dodałaś zdjęcia - piękna, bardzo mi się podoba.


Zapominajka trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze, zresztą jak za wszystkie tutaj zebraneJ Poproszę o zaproszenie do zamkniętego forumJ

Minerva ja się smaruje od tygodnia zwykłą oliwką dla dzieci, a to tym z rossmana nie słyszałam, może jak wykończę to co mam to się skuszę.

Lorelain ja właśnie jestem umówiona do fryzjera w tym tygodniu bo też wyglądam już nie za bardzo. Super pomocny Tatuś, ważne, że jest chętny do pomocy i jeszcze sprawia mu to przyjemność. Moja mama robi przepyszne przetwory, ja nigdy nie kupuje ogórków kiszonych czy korniszonych, papryki i grzybków marynowanych ani żadnych kompotów, wszystko mam od mamy – zdrowe i pyszne. Hahah świetne zdjęcia kociaka!!!

Citrus nie słyszałam, że nie można jeść wątróbki, dobrze wiedzieć.
Wiiki to czekamy do czwartku na zdjęcie sukni.
 
Ostatnia edycja:
Wiikii to koniecznie nam tu wrzuć, jestem strasznie ciekawa :tak:

Lorelain nigdy o nich nie słyszałam. Zaraz sobie doczytam.

Marciosz bardzo ładna sukienka. Kiedy ja założysz?
 
Ostatnia edycja:
reklama
marciosz
tego się właśnie obawiam,że pięknie jest a jak założę to wyląduję tak czy siak w gorsecie bo to jedyne sprawi że będę wyglądać dobrze ukryje wszelkie nadmiary:p Boję się że te zwiewne są dobre tylko dla babek w rozmiarze S.

A Twoja suknia też piękna, skromna i królewska zarazem:)

Wikki
mój wielki dzień prawie za rok, bo 7 września 2013:)
w sumie cieszę się ze taka data bo będę miała większą motywację do latania na siłownię po porodzie:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry