reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

dziewczyny początkiem tygodnia pisałyście czym się smarować. Ja właśnie zaczęłam smarować się babydream fur mama oliwką z Rossmana zobaczymy rezultaty ale ma rewelacyjny skład. Od jakiegoś czasu używam z tej serii płynu do kąpieli i jest genialny nie tylko do kąpieli:)
 
reklama
a ja musiałabym włosy zafarbować bo wyglądam już jak idź stąd i nie wracaj a musze jeszcze miesiąc czekać :confused2:

citrus - ja używam całą mase przypraw :-p ale curry prawie wcale :-p ... ja właściwie znowu bede musiała gotować to mi z nieba spadłaś. Będziesz mi podrzucać jakieś pomysły na różne obiadki? ... tylko w miare rozsądnej cenie bo jeszcze zbankrutuje przy tobie ;)

nanulika
- wybierz sie do jakeigos salonu sukien ślubnych, puki jeszcze nie ma brzuszka i sobie zibaczysz co pasuje do twojej figóry i coś Ci podpowiedzą ;-)


mi się podobają teraz sukienki mniej więcej w takim stylu http://www.classa.com.pl/kolekcja,morilee2012,5,1.html ... zresztą swoją własną miałam kupioną w tym salonie, jak bedzie grupa zamknięta to wrzuce fote ;)


edit:
minerva - najważniejsze to nawilżać skórę, bedziesz pewnie testować różnych rzeczy i zobaczysz co Ci podpasuje pod względem konsystencji i zapachu ;)
 
Ostatnia edycja:
witam ciezaroweczki sorki ze sie nie odzywam jestem u koleżanki od wczoraj jutro wraca wiec nadrobie no chyba ze juz nie chcecie mnie he odpisze tylko to co udalo sie napisac że wzgledu ze na komórce pisze.

Zapominajka może rzeczywiscie te plamienia ze wzgledu na termin okresu mnie tez teraz przypada

Iownka ok moze zle odebralam:)
 
Lorelain, u mnie w kuchni przyprawy to podstawa :) Uwielbiam np. wątróbkę (w ciąży podobno nie wolno :///), ostatnio robiłam z musztardą francuską, świetna jest z octem balsamicznym... Inaczej zupełnie smakuje, a niby zwykła wątróbka.
I nie da się przy mnie zbankrutować :-) W tygodniu jemy caaaaałkiem zwyczajne rzeczy - obiad w 30 minut, nigdy dłużej (chyba, że zupę gotuję jakąś, ale rzadko), tylko w weekendy pozwalam sobie na niewielkie szaleństwa typu żeberka cielęce, które robi się dłużej, albo dziczyznę (jeśli jest sezon łowiecki, a teraz jest, więc dzisiaj mamy mięso z daniela :-D). Zawsze mówię, że można codziennie jeść np. piersi z kurczaka, a jeśli się ma odpowiednią ilość przypraw, przez wieeeeeele dni można jeść na inny sposób :)


JAKA SUKIENKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OMG<3 *____*
 
Ostatnia edycja:
ja właściwie miałam układ idealny bo tatuś juz na emeryturze i żeby miał zajęcie to ma labradora na spacery i gotował obiadki na które jeździł mój mąż z dzieckiem a ja jadłam w pracy. Gotowałam przeważnie tylko w weekendy, ale za tydzień tata leci do siostry remontować jej łazienki i kuchnie no i trzeba bedzie sobie radzić samemu. Bede musiała sie dobrze zaopatrzyć w różne produkty bo ciągle się łapie na tym że czegoś mi brakuje. Ciekawe kiedy wróci tatuś :sorry:
 
Zaczęło mnie mulić okropnie. Więc wymiotuję, ale jestem spokojniejsza.
Jejku co za absurdy.

Lorelain super układ z tatuśkiem :-D

A co do produktów to ja wam powiem, że nie umiem robić zakupów. Zawsze o czymś zapomnę i nigdy nie mam w domu wszystkich produktów, żeby stworzyć dzieło, chyba, że jest to dzieło planowane.
 
Ostatnia edycja:
zapominajka - no to możemy sobie przybić piątkę bo mi zawsze czegoś braknie, dzisiaj np śmietany 36 % :-p:-p:-p

perelka - czekamy czekamy =) ... przypadkiem nigdzie nam nie uciekaj


edit:
tatuś jest kochany bo uwielbia robić różne przetwory i wszystkiego się nauczył na emeryturze ;) ... juz mi wczoraj zapowiedział że mam do zabrania zamarynowaną paprykę na różne sposoby :-):-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
u mnie też odrosty wołają o pomstę do nieba:crazy: ale poczekam...
Perełka właśnie dziś o Tobie myślałam że dawno nie pisałaś
A o jedzeniu z Wami nie piszę bo skąd ja do cholery wezmę daniela:rofl2:
 
Lorelain - ja mam tak z mamusią też lubi "przetwarzać" i gotować. I uwielbia swoją wnusię (z wzajemnością) więc obecnie jest u mnie niezastąpiona.
A mi cały czas czegoś brakuje, dobrze że w sąsiedztwie sklep.
 
reklama
Założyłam grupę Majowe mamusie 2013.
Grupa jest zamknięta, tylko na zaproszenie.
Wysyłam do was zaproszenie, jeśli kogoś pominę proszę o PW:tak:
 
Do góry