reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
hej dziewczyny,

Ja Wam zazdroszczę, że możecie w miarę normalnie jeść. Ja nie mogę patrzeć na wiekszość rzeczy, zwłaszcza na słodycze bez których kiedyś 1 dnia nie wytrzymałam, o mięsie nie wspomnę n samą myśl mi wszytsko podchodzi do gardła. Jem same delikatne, gotowane rzeczy, ale mam nadzieję, że wkrótce to minie :)
pozdrawiam Was cieplutko
 
wiki - przejdzie tylko nie wiadomo kiedy :tak::tak::tak: ... a z tymi słodyczami to moze i dobrze że odrzuca ;) ja mam zachcianki na słodycze i znowu na koniec ciąży bede miała tyłek jak szafa trzydrzwiowa :-p:-p:-p

zapominajka
- i tak i nie ;) muche upoluje i w gary wejdzie, ale ma tez zachowania że widać że on z arystokratycznego domu :-):-):-) długo nie mogłam się zdecydować na rase ale Orfiś okazał się strzałem w 10. Miał być takim kocim labradorem i faktycznie taki jest. Na maksa towarzyski i cierpliwy. Jeszcze nigdy nie wyciągnął na młodego nawet jednego pazurka, nie prychnął.
 
A ja nadal nie wiem, co to mdłości, tylko wieeeeelki apetyt. Jem non stop, nawet jak już jestem pełna do granic mozliwości. U mojej Emilki rozpoczął się dzisiaj w nocy kaszel, więc sezon chorowania uznaję za otwarty...

Przepiękne te sukienki... szkoda, że nie można jeszcze raz wziąć ślubu z tą samą osobą.

Zaległości forumowe zapewne nadrobię jutro przed komputerem ;-)

Sentencja na dziś:
Wikary - to nie do wiary
 
reklama
Nanulika mi też takie się podobają, sama wybrałam podobną. Mój ślub jest za 2 tygodnie. Tyle, że ja swoją przerobiłam na krótką taką do kolan, bo zawsze marzyła mi się krótka i nawet krótka wygląda super :)
 
Do góry