reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Zapominajka - a to u ciebie przypadkiem nie jest termin @? ... ja te plamienia z krwiaczka miałam dokładnie w termin @ bo miałam lekkie skurcze, potem jak ręką odjął. Dobrze pamietam że miałaś dłuższe cykle nieregularne? bo by tak wychodzilo ze pierwszy termin @ gdzie robiłaś test było 4,5 tygodnia i teraz dzisiaj masz dokładnie kolejne 4,5 tygodnia. Standardowy cykl trwa 4 tygodnie.
 
Lorelain wiesz, że ty możesz mieć rację. Właśnie na wykres zerknęłam i faktycznie tak +/- 2 dni można założyć, że okres bym miała.
Mam nadzieję, że to właśnie to.
 
O fak, przypomniałam sobie, że jutro mam wizytę u gina :-D No i skończyłam "Czarownice z Salem Falls" - w mojej skali 7/10, więc mocno polecam :))))
 
a ja robie właśne obiadek, mialo być co innego a znowu skonczy się na kurczaku z groszkiem i marchewką...chyba mój kolejny przysmak ciążowy :-p:-p ... dzisiaj robie im wersje indyjska co by im nie zbrzydlo za szybko :-)
 
Z curry i kurkumą? <3


Btw, narobiłaś mi ochoty na marchewkę z groszkiem :D Nie jadłam 1,5 roku :(
 
Ostatnia edycja:
Zapominajko
Ja to bym wolala cos w stylu takim zwiewnym,romantycznym,moze odcinane spod biustu (wkoncu bede 3 miesiace po poorodzie,brzuch pewnie nierzeski bedzie)... niemala baba jestem wiec raczej nie chce falbanek i innych cudow.... no i nie jestem przekonana co do gorsetu....

A co do Twoich boli,lorelain ma pewnie racje...
Ale odpoczywaj i tak,nie zaszkodzi:)
 
reklama
Do góry