reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Gratuluje nowym mamusiom!

dziewczyny mam pytanie, jak sie te skurcze odczuwa, czy to w czesci brzucha gornej/dolnej czy tam na dole. Bo ja mialam juz 3 razy rowno co 30min klucia tam na dole, az takie ze podskoczylam, ale nie takie skurczowe tylko ostre uklucia. I tez nie takie jak na okres bo zwykle boli od jajnika do jajnika a tu nic. Czytalam, ze to niby od gory brzucha promieniuje w dol i na plecy, wiec co toto u mnie??? zauwazylam tez po tych ukluciach wiecej sluzu ale nie jest niczym podbarwiony. Zglupialam juz :baffled:
 
Zapo - wszystkiego dobrego :happy:

joasia81 - zdecydowanie na dole, ale promieniuje na cały brzuch

ardzesh - ja dziś poodkurzałam i uważam to za wielki wyczyn:-p:sorry2:


A tak w ogóle, to cytryna wykrakała i u mnie ból piersi. Prawą mi lekko rozsadza momentami. A cały czas czuję taki tępy ból. Wysłałam Małża po kapustę...
 
fiołkowa mi na kamienie w piersiach pomagał też masaż pod gorącym prysznicem...

joasia ja czułam skurcze w dole brzucha a krocze to mnie bolało tak jakby mnie ktoś tam skopał nic mnie nie dźgało:tak:

mavika ja mam to szczęście że Ada ma piękną skórę, ostatnio nawet zachwycała się nią pediatra i się śmiała, że napewno taka idealna nie zostanie i się zepsuje. Na razie tylko drobne potóweczki ale przemywam jej buźkę wodą w ciagu dnia i znika:-)
 
Mój wysłany po kapustę Małż pojechał sobie jeszcze do kolegi... W efekcie, ja zasypiam na stojąco, cycki nadal bolą, a kapustę to on sobie może teraz w D wsadzić:wściekła/y: Idę spać:dry:
 
reklama
melduje się szybciutko, nie rodzę i raczej nie będe w krótce, mam gości w domu, wyprawa Londyńska zmieniłą się w posiadówkę u nas i mam teraz szwagra na noc więc ten ... :p Panowie nie trzeźwi w razie czego taksi na porodówkę biorę dziś hehe
 
Do góry