reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Ja tez sie odmeldowuje w dwupaku. Dzisiaj gosci mielismy wiec caly dzien bez dluzszego dostepu do bb. Sprawdzalam kto dzisiaj rodzi tylko ;)

Aska - gratulacje!!! I zazdroszcze szybkiego porodu.

Julka -Ty nastepna ;)

zapo- wszystkiego najlepszego!! Jednak ja nie sprezentuje nic.
Dzisiaj u lekarza na wizycie bylam i okazalo sie ze szyjka zamknieta. Brak jakiegokolwiek rozwarcie. I dostalam zwolnienie do ....... 8 czerwca!!!!! :( :/
mowilam Wam ze ostatnia bede???!!!

Jak wywolac skurcze bo do 8 czerwca nie widzi mi sie chodzic w ciazy???
 
reklama
ziewczyny kciuki żeby się jednak coś ruszylo, , zebyscie nie musiały czekać do czerwca.

Ja właśnie nakarmillam glodomora i próbuje uspic...
 
Hej Dziewczyny,

wczoraj wracajac z Krk dorwaly mnie fajne skurcze ale ze zmeczenia bo w wodzie przeszly. A mialam taka nadzieje. Małemu podroz sie chyba niezbyt podobała bo myslalam że mi wywierci dziure. Ale za to noc przespana jak nigdy. Niestety nie rodze i chyba sama z siebie nie urodze. Kurde możliwe że wlazło ale samo nie wyjdzie ?!
 
Dzisiaj u lekarza na wizycie bylam i okazalo sie ze szyjka zamknieta. Brak jakiegokolwiek rozwarcie. I dostalam zwolnienie do ....... 8 czerwca!!!!! :( :/
mowilam Wam ze ostatnia bede???!!!

Jak wywolac skurcze bo do 8 czerwca nie widzi mi sie chodzic w ciazy???

oj nawet nie wiesz jak mi humor poprawilas! Ja też tydzien temu dostałam zwolnienie do 8 czerwca! I powiedział mi, że raczej wtedy będę rodzić a nie w maju :sorry2:
Marciosz - tak patrzę na twój suwak... i stwierdzam, że powinnaś przestać się wygłupiać! marsz na IP ;-)


Dziś piękna pogoda, to może wreszcie uda mi się zrobić jakąś sesję foto z brzuchem w plenerze, bo zawsze sama... a w weekend zawsze pada :baffled:dziś przepiękny poranek to za niecałe dwie godziny zorganizuję wypad na trawkę ;-)
 
Czesc kobietki;)

Ja pewnie was nie nadrobie - dopiero jak sie ogarne to bede na bierzaco;]

Wpadlam powiedziec, ze jutro jak bedzie wszystko ok to idziemy do domku;) Zobaczymy tylko jak moje wyniki i jak Marcelek na wadze -dostalismy pochwale, za ladne,naturalne karmienie;) Maly ma czasem problem z przyssaniem sie, bo sie za szybko denerwuje,a mnie bola sutki, ale dajemy rade ;)

Trzymam &&& za rozpakowanie nierozpakowane ;)
 
hej.nawet nie próbuję nadrobić tych 4 dni na forum... Kacper śpi jak kamień od 6 rano a ja sama nie wiem co mam robić bo tak myślę że jak już się za coś wezmę to się obudzi:szok: mam straszny nawał pokarmu i jak tylko zdejmę wkładkę to kapie i całe łóżko mam już zalane...do tego sutki tak bolą bo Mały mocno ciągnie,że od 3 dni karmię przez kapturki...chwilę piłam sok jabłkowy ale kupa rzadka więc odstawiłam...aaa i wczoraj dałam już smoka,miałam czekać do skończonego miesiąca,ale mój R. panikuje na każdy odgłos wydany przez Kacpra więc żeby móc iść choćby siku to smok jest niezbędny
 
Witam dziewczyny , oczywiście nadal w dwupaku ,zadnych oznak zbliżającego się porodu coz moja mala pewnie chce urodzić się w czerwcu .Widze ,ze zostało nas coraz mniej ciekawe ile jeszcze ???. Pogoda piekna wiec trzeba wykorzystać ja na maksa ,tylko w co się ma ubrać orka ???.
 
reklama
ooo zqpomniałam o wkładkach do karmienia hahaa :) ja jutro kochane do spiztala na odzdział patologii się kłade, zamierzam się wyspac i odpocząć przed porodem bo w domu się nie da hihihi.... wczorajmiałam tez skurcze co 7-5 min ale w wannie przeszły wiec dziś robimy grilla :) nad wodą gdzies:)
 
Do góry