reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

chmurka- u nas tez nie bylo latwo. Ania prawie rok temu zaczela wolac siusiu, ale pojechalysmy na wiec do moich rodzicow na kilka dni i tam znowu nie chciala wolac. Zbuntowala sie i znowu byly pampersy. Gdy dowiedzielismy sie, ze beda blizniaki to "musiala" przypomniec sobie o sikaniu do nocnika (pampersyx3 to byloby bankructwo)...poszlo latwiej niz sie spodziewalam. I teraz juz ladnie wola....takze troszke cierpliwosci i bedzie dobrze. Powodzenia
 
reklama
Witam się w niedzielę.. zmieniałam suwaczek :D już nie jestem w ciąży :)))

Mała dzisiaj w ogole w nocy mi nie spała, o coś jej chodziło, a ja nie wiedziałam co....
wstała o 2.30 i tak na 10 minut sobie drzemała i płacz... od wczoraj mi kupy nie zrobiła może o to chodzi?

Aśka - GRATULACJE kurde szybko wam te porody ida, ja juz powiedziałam W ŻYCIU ŻADNEJ CIĄŻY ŻADNEGO PORODU !!!!!! wytne sobie macice i wtedy bede 100 procent pewna że już wiecej tego koszmaru nie przeżyje.


Miłego dzionka życze :))
 
Natalia-Ja tez zawsze czekam az sie obudzi i zawsze sie budzi jak w zegarku 3 godziny i moge karmic :-D
Cytrus-Ja tez zajelam sie pazurkami :tak:
Eklerka-Boskie to foto przy suwaczku ,,,,


 
dzięki dziewczyny za wsparcie, ale niestety to nie mój czas:baffled::-(

wróciłam z IP, skurcze 20-30%, no i szyjka trzyma, więc mnie odesłali, a skurcze jak napierniczały tak napierniczają, tylko co 10-20 min:-(

o 13.00 odszedł mi jeszcze czop podbarwiony krwią...ale co z tego, akcja nic nie postępuje...
 
aaaa no dzisiaj SOBOTA xD

Julka - jeszcze troszkę i maleństwo będzie z Tobą!!!!!!!

SEMBO MAM NADZIEJĘ ZE MIŁO SPEDZILAS DZIEŃ na zakupach w londynie. Opowiadaj później jak było i co żeś se kupiła ; ))) Może po takim męczącym dniu urodzisz?
 
a ja na poniedziałek, bo wtedy mam masaż szyjki, a gdybym miała ten pieprzony masaż dziś to już by poszło, jestem tego pewna:sorry:

najgorsze że przy poprzednim porodzie męczyłam się ze skurczami 2 dni na oksy z podobnymi bólami i dopiero mechaniczne skracanie szyjki pomogło:-(
a to naprawdę boli jak diabli...
 
kinga ja dzisiaj w nocy czekałam na pobudkę i się przejechałam na tym czekaniu.... dzisiaj już taka głupia nie bedę tylko idę spać:-p
julka matko współczuję...oby tym razem szybciej poszło.
eklerka nasza też nie chciała kupy robić i strasznie płakała jak na mm przeszlismy. teraz daję jej koperek do picia i jest ok. Przystawiaj częściej do piersi ale na krócej żeby więcej tego wodnistego piła to powinno pomóc.
 
No Julka - jesteś bardziej do przodu niż pozostałe dwupaki majowe :) Może dziś w nocy? :) I ty mi tu tłumacz zaraz - co to kurna jest mechaniczne skracanie szyjki?!? :szok:

Nudno tu dzisiaj jak pieron... :p wszystkie się bawią z dzieciaczkami, albo z mężami ;-):-)
 
reklama
Zapo, z tego co zauważyłam, to położne bardzo chętnie i pochopnie diagnozują skazę. Np mój chrześniak miał suchą skórę i już kuzynka miała kupować specjalne mleko a zmieniła oliwkę na balsam Hipp i skóra zrobiła się piękna. Na kilku forach też czytałam że tak robią. Ja narazie te pryszcze posmarowałam sudocremem, zobaczymy.


Kasienka, Aśka super! Gratuluję!!!!!!


Moje dziecko mnie terroryzuje z dnia na dzień coraz bardziej. Jak tylko się obudzi, to by tylko ciumkał i ciumkał. Skapitulowaliśmy i dziś poszedł w ruch smoczek...No trudno. Wolę to niż się zniechęcić do karmienia i wyć z bólu...
 
Do góry