reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2013 :):)

Aska - super!gratulacje :D

j-ulka - wow :) czyżbyś dzisiaj zaskoczyła? :> powodzenia w rozkręcaniu!

Ech, Mati zlewej piersi je, aż wydaje odgłosy jak z horroru, a z prawej nie robi tak :/ ssie lepiej lewą, niż prawą, skubany...
no często dzieciaczki wolą lewą pierś :) ponoć przyssane i przytulone do lewej piersi słyszą znajome z życia płodowego bicie serca mamy :) Uważaj, bo moja koleżanka z forum lutowego dwójkę dzieci wychowała tylko na lewej piersi. Prawa została odrzucona.

Nanu - narośl koło uszka może być związany z układem moczowym? :szok: w życiu bym nie przypuszczała... Ale jestem przekonana, że u Was się to nie sprawdzi!

A ja się pytam, dlaczego od poniedziałku do piątku cholernie ciężko dobudzić mi córę do przedszkola o godz 7 rano (czasem nawet później!) a jak przychodzi weekend i można se dłużej pospać to ZAWSZE wstaje ok 6!?! i marudzi, że głodna, że chce kakao, że koniec spania bo już jest dzień itd!?!
 
reklama
Ardzesh też mnie to zaskoczyło... nic no - mam nadzieję że wszystko jest ok. Położna też mi wczoraj mówiła że pewnie taka jej uroda i żeby się nie martwić. No ale sprawdzić trzeba!

Julka kciuki zaciskam żeby się rozkrecilo; )

Ja z dojarka siedzę, położna wczoraj wymyśliła ze mam co 2-3h ściągać-raz z jednej, raz z drugiej piersi. Żeby organizm odbieral to jak karmienie dziecka na żądanie. Tylko kurka to jest niewykonalne jak jeszcze ma sie czlowiek małą zajac.... a w nocy to chyba musiałabym kompletnie zaprzestać spać! Nie chcę myśleć jak to będzie jak S od wtorku do pracy wróci... doba jest za krótka!!!
Nic no, ściągam na ile czasu wystarcza. ..
 
Dzien dobry:)

Jejq koboiety jak mnie dziś podwozie boli, masakra.. do tego czuje się jakby mi ktoś brzuch skopał... hyhyh

Rozpakowanym gratuluje.... ja dziś zdycham....
 
eklerkaa wspólczuje przeżyc, dzielna babka jesteś:tak:

ja się cieszę, ze dotrwałam w końcu do wizyty u fryzjera :happy2: małemu oświadczylam, że ma drogę wolną jak tylko mamusia zrobi się na bóstwo...ale z drugiej strony jak widzę, ze tasmowo dziewczyny idziecie to aż się bac zaczęłam, że to jednak już

cały czas czuję się swietnie, lepiej wyglądam niz 2 tyg temu, brzuch ma w sumie inny ksztal, jest taki zbity, mały raz ruchliwy raz mniej, dzisiaj tatus mówi, ze moze wychodzic to az mi trzy razy pod rzad podskoczyl, a pzrez ostatnie dni to sie w zasadzie tylko rozpychał, bo miejsca brak...więc chyba juz niedlugo

trzymam kciuki julka, oby szybko i bezboleśnie :)
 
Hej, Hej

Aśka gratuluję :)

Julka kciuki za szczęśliwy poród.

My dziś około 15 mamy gości, a od rana brak wody w kranie, na szczęscie powoli coś zaczyna wracać. Wczoraj wieczorem umyłam sobie włosy i poszłam spać niestety z mokrymi, a właściwie padłam. Dziś mam tego skutek wyglądam jakbym ich w ogóle nie myła.

Dziś super noc, musiałam sama budzić Wiktora na jedzenie, zauważyłam, że tak śpi jak porządnie późnym wieczorem posiedzi na cycu, ale tak na prawde dłuuugo.

Zapominajka no ciekawe czy to na prawdę skaza białkowa...

Citrus mam tak samo, jak przystawiam Wiktora to, aż mam uczucie jakbym miała zemdleć, przeważnie z prawej piersi. Mój syn też woli lewą, ale wzięłam go sposobem i kramiłam prawą spod pachy i prawa tym spoboem wróciła do łask i już karmie normalnie.

Upał jak w lecie i gdzie ta nasza wiosna ;)

Miłego dnia
 
Dzień dobry, a ja dziś nie będę narzekała! Dziś jadę na zakupy do Londynu i spotkać się na lunch z chłopakiem mojej siostry (mieszkają w Kanadzie, on jest w służbowej podróży w Anglii), mam zamiar miło spędzić dzień, nie dołować się dzieckiem zakleszczonym w macicy i kupić sobie coś miłego na poprawę nastroju ;)
Aśka gratulację ę ę ę :>
 
Sembo, prawidłowe podejście :-)

Niach niach niach, wróciłam z rynku, obżarłam się śniadanięęęęę (uwielbiam dodawać ostatnio "ę" tam, gdzie nie trzeba :-D Sembo chyba też :-D), miałam zrobić pedicure, ale już nie zdążę, bo trzeba obudzić Buddę na karmienie. Kto powiedział, że przy noworodku nie ma czasu na nic? Moje dziecię budzi się zawsze co 3h, więc od karmienia do karmienia mam 3h dla siebieeeeeee :cool2: Ciekawe, jak długo to potrwa... :-D


SEMBOJAKINAPISNADSUWAKIEMHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA
 
Ostatnia edycja:
coś miłego mi się przydarzyło, nie wierzęęęę :D
przyszedł mój fafuśny dyplom QFC Lvl 3 co go sobie normalnie machnełam przed macierzyńskim, bo moje wyższe wykształcenie z Pl jest warte tyle co ciul do doopy :/ Udało mi sie wyrobić przed ukończeniem 25 roku życia na darmowe kwalifikacje zawodowe sponsorowane przez firmę :)) więc wreszcie mam zawód hahaha
 
reklama
Do góry