reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

cytryna Może Ty mojej przemówisz do rozsądku, bo ta uparta cholera tylko siedzi i siedzi i jak się zadomowiła tak nic rychłej akcji nie zapowiada :laugh2:

zapo To masz chyba podobny egzemplarz do mojego syna. Pluł dalej niż widział każdym smoczkiem jaki tylko wpadł mu do dzioba. Za to z butli żłopanie szło bez problemu mimo, że raz na miesiąc dostawał :) Z takich rad co pamiętam to jeśli dziecko je za dużo objętościowo i mu się noskiem ulewa to położna na Sr mówiła, żeby odciągać pierwsze mleko i żeby ssak ssał to gęste, drugie, bo jest bardziej sycące. Po drugie dobrze odbijać a po trzecie przeczekać :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
KU****AAA ZARAZ OSZALEJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;(

nie zrobili mi żadnego masażu po powiedzieli ze "jeszcze mam czas, a z dzieciem jest wszytko ok wiec nie ma co pośpieszać" No kuurka wodna ile można czekać..... przełożyli mi na aż 11 Maja masaż, a jeśli nie pomoże to dopiero 17 Maja (43 tydz) na całkowite wywołanie porodu !!!!!!! Miałam świeczki w oczach na wizycie mowie jej ze co jeśli sie nie zgodze na masaż i wspomagacze ŻE CHCE CESARKE bo boje się o dziecko !!!! a ta mowi ze nie ma powodów do paniki ze dam rade i cc nie jest mi wskazane bo urodziłam już jedno dziecko. Rzygam tą pieprzoną anglią, nie nawidze ich wszytkich. Dzisiaj jeszcze P I Z D A ma do mnie przyjść i zmierzyć mi ciśnienie jeszcze raz, bo miałam 143/96.
 
Zapominajka, na klej to raczej nie... :-D

Coś miałam wam... zapomniałam, fuck. A, wiem! Krwawienie straciło na sile, coraz mniejsze jest :tak:
 
Eklerka - współczuję. Wracaj do Polski!!!
u mnie cisza- zero skurczy. al.e też leniwa jak nie wiem jestem. to co rano zaplanuje nawet w 1/3 nie zrobie.
niech juz sie lepiej rozkręca. bo już mi za ciężko.
 
eklerkaa wie o czym mówisz :( Tu na wszystko jest czas, wszystko na spokojnie, niczym się proszę nie martwić, wyspiarska filozofia potrafi wyprowadzić z równowagi ... Jeśli chcesz cesarkę to masz prawo wyboru lekarz cie będzie starał przekonać żebyś rodziła SN ale możesz sie uprzeć i powiedzieć że i tak chcesz cc to wtedy ci zrobią. Jak co to zawsze możesz zmienić szpital. Jakby co to powiedz że to jest cultural albo religious i wtedy musza ci zrobić oni się tu bardzo boją że ich oskarżysz o łamanie praw.
Byłam 40 min na słoneczku, normalnie Majorka, sąsiad ma palmy w ogrodzie i poczułam się przez chwilkę jak na wakacjach :)
Nie mam już świńskich ratek teraz mam słoniowe stopy, to co wrzucałam ostatnio to jest nic w porównaniu do tego jak mi dziś napuchły haha aż mam palce sztywne.
 
Eklerko, Skarbie! Mi tez to mowili, a pozniej powoedzieli, zebym sobie porownala jak radzi sobie Sonia po sn, a Fabian po cc.. Wiec juz ich tak nie nie lubie.. Bedzie dobrze, badz cierpliwa i do gory ta sliczna, sliczna glowka:-)
 
eklerka Strasznie mi Cię szkoda i trzymam za Ciebie kciuki... Nawet nie wiem co Ci napisać, bo sama też bym się pewnie nieźle wkurwiła. A masz robić KTG w między czasie?
 
eklerka nie dziwię Ci się, że się wkurzyłaś, a z tym ciśnieniem to nie powinni Cię wypuścić jak już po terminie jesteś. Czekać do 43tygodnia- nie wiem po jaką cholerę. Może rzeczywiście się uprzyj i niech zrobią cięcie?
 
citrus jeszcze międzyczasie, 25/04 urodził się synek Agary, nie pamiętam niestety jak ma na imię ale dziewczynki na pewno pomogą ;))
Co na obiad dziś macie? Ja chyba jakimś curry zarzucę.
 
reklama
Eklerka, oni są niemożliwi :crazy: Na litość boską, przecież łożysko nie jest nieśmiertelne, jakim prawem oni ryzykują zdrowie dziecka?!
 
Do góry