reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

dziewczyny a jak to jest z tymi papierkami lakmusowymi, które pokazują czy to wody płodowe czy nie? używała tego któraś?
 
reklama
hej
czytam i zapominam....to teraz co zapamietalam

smoczek- u mnie Tomek troche ciąga, Iza wrzeszcy jeszcze glosniej (tak jak u Zapo)

mleko-juz tylko sztuczne i oczywiscie butla

spacery-to cala wyprawa, wozek jak karoca, 4 pietro bez windy (cudnie prawda?), Ania...ale na szczescie tesciowa do ponmocy i dzis bylismy az 2 godzinki na dworze


no i tyle bo glodomorki sie budza.....

powodzenia tym ktore chetne do poroduuuu
 
Mam question - któraś z Was kupowała wózek Jedo Bartatina, bo coś mi świta w główce mej :sorry:
 
cytrynka na bolące krocze polecam płyn do higieny intymnej biały jeleń z korą z dębu i okłady z żelu aloesowego czyni cuda...:-)
my właśnie od pediatry wróciliśmy i lekarka też stwierdziła, że jak mała taka nienażarta to żeby próbować ją smokiem zatykać dla uspokojenia..... spróbujemy:tak:
Pobierali małej badania i tak się darła w niebogłosy bidulka ale mąz z nią był mw gabinecie bo ja odwagi nie miałam...:zawstydzona/y:
Eklerka normalnie ręce opadają na angielską opieszałość w służbie zdrowia.... ciekawe na co oni czekają?
 
Gniecha - pytałam lekarza, olej rycynowy nie przenika do krwiobiegu, ani przez łożysko więc takie info, że dziecko dostanie rozwolnienia są bezpodstawne - wiem, bo czytałam na innych forach jak babki pisały o tym, więc dla pewności postanowiłam zadzwonić do lekarza. Aczkolwiek już tego nie biorę, bo g^%#o mi pomogło :tak:

Kamila1988 - ja mam te papierki lakmusowe, ale póki co to mi się nie przydały. Wiem, że przy wodach płodowych barwią na odcienie niebieskiego, a przy zwykłej wydzielinie nie zmieniają koloru.;-)
 
Uwielbiam, gdy Łucja sadzi kupę w świeżo zmienioną pieluchę:sorry:

Framama coś się nie odzywa i mam wrażenie, że to było "to" :tak:
 
no też myślę że Framama nareszcie doczeka szczęśliwego końca!:)


ja odliczam do końca dnia, bo to jakaś istna katastrofa....
wyłam już z 15 razy,
nie potrafię na niczym się skupić,
na przemian bym coś zjadła i chce mi się rzygać,
nie umiem zdecydować o niczym najprostszym, a żeby było mało dałam się omamić kolesiowi z dialogu i podpisałam umowę zmieniającą (na szczęście mam 10 dni na rezygnację i chyba tak się to skończy bo jak S zanalizował to wyszło że głupia jestem),
ehh.... nawet rosołu od 2h nie mogę przyprawić!
normalnie boję się zabrać choćby za szydełko bo jeszcze krzywdę sobie zrobie!

do du&y!!!
 
a ja mam pytanko do tych już porozpakowywanych :) jakich kosmetyków używacie przy Waszych dzieciach, bo ja jak na razie mam jeden żel 'do kąpieli' od pierwszych dni, a mama cały czas mi mówi o jakiś pudrach, zasypkach i nei wiem czym jeszcze i już sama nie wiem co jeszcze dokupić?? :confused:
 
Mam question - któraś z Was kupowała wózek Jedo Bartatina, bo coś mi świta w główce mej :sorry:

citrus, ja kupiłam jedo fyn memo, ale padł nam samochód i nie mamy na razie jak odebrać, więc trudno mi coś o nim powiedzieć:-(

o taki kupiliśmy:
Zobacz załącznik 556766



tylko w sklepie powiedzieli nam, że producent coś kombinuje z kołami i niby ze szprychowych chcą zrezygnować, ale my jeszcze dostaliśmy:-)
 
reklama
Ninnette ja używałam przy córci tylko Oilatum do kapieli +kremik bo miała taką schodzącą wezową suchą skórke, do tego zwykłą parafinke zamiast oliwki i bephanten na odparzenia i podrażnienia skóry. UWażam ze nic więcej nie było mi potrzebne: )
 
Do góry