reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

dziewczyny zanim zadzwonię do gina zapytam Was.
właśnie byłam w kibelku na kupkę. i tak sobie siedzę i z nagle poleciała mi jakaś woda a niechciało mi się siku. i tak leciała może ze 40 sekund i koniec. czy to możliwe ,że to te resztki wód które miałam? czy jestem aż tak niedołęzna ,że nie czuję już parcia na pęcherz i że chce mi się siku?
co o tym myślicie?

Framama, myślę że bez względu na nas powinnaś to z ginem skonsultować! dzwoń! masz przeboje z tymi wodami to ja bym się nie zastanawiała i sprawdzała każdy symptom!!! 3mam kciuki!
 
reklama
Fra tez bym dzwonila, bo to jakies podejrzane.

No juz po wizycie,wsio ok, szyjka zamknieta od str macicy, od dolu 2cm, do porodu raczej daleko :) dala co chcialam, dalam badania, zapisalam sie na badanie po połogu i doznalam smiesznego uczucia- zeby mnie zbadac musiala przepchnac główke małej wyzej- jaka ulga! ale tylko na chwile bo za chwile znow zeszla niziutko :p
 
Fiołkowa Ada ładnie śpi tylko chodzi o ilości które zjada. Jakoś wydaje mi się, że jak 2 cyce wydoi to już butla to za dużo a ona dalej się drze i namiętnie szuka żarcia;-) Zapytam dzisiaj pediatrę odnośnie tego smoczka. Może w ten sposób ja trochę w konia da się zrobić:sorry:
Widzę Zapo, że masz podobnego głodomorka...:-)

Framama jak dla mnie to wody były....mój poród tak się właśnie rozpoczął:tak:
Magart idealnie to ujęłaś lepiej nie można było:-):tak:
 
Natalia, Mateuszowi dajemy po 20 ml Nan Pro, jak w szpitalu, bo nadal nie mam dość pokarmu, ponadto nie wiem nawet, ile on faktycznie wypija mojego mleka i czy w ogóle coś, bo ciągnie wprawdzie, ale hmm... jak to sprawdzić? :eek:


Oooo, ja smoczka nie daję. Czytałam, że przy karmieniu piersią się nie powinno (ponadto nie chcę, żeby się Mateusz przyzwyczaił, a dla mnie smoczki i tak są zwyczajnie wstrętne), a mm podaję strzykawką, żeby nie z butelki.
 
Ostatnia edycja:
Zapo - ja bym spróbowała ze smoczkiem... Może Matylda ma silny odruch ssania po prostu?

Natalia - skoro Ada jest głodna, to pewnie, że jej dawaj. Być może nie masz na tyle pokarmu w piersiach, może laktacja Ci się jeszcze nie rozkręciła. I też spróbuj smoczka, nie zaszkodzi :tak:

citrus - jak przy karmieniu słyszysz wyraźne przełykanie, to znaczy, że Mateusz na pewno pije. A ile wypija, to już oczywiście inna sprawa i raczej tego nie da się sprawdzić

Framama - u mnie tak właśnie odeszły wody z Kubą, na kibelku. Wprawdzie u mnie co trochę się wylewało, ale sytuacja podobna. Lepiej zadzwoń, a jeszcze lepiej pojedź do szpitala, niech sprawdzą, czy to nie już.
 
dzięki dziewczyny.
zaraz do niego zadzwonię.

będę Was na bieżąco informować.

wody?na kibelku? ja chciałam inaczej :-D
 
Ja też nie jestem fanką smoczka i moje dziecko smoczkowe nie było. Ale jak by się mu mleko nosem wylewało to spróbowałabym jednak z tym smoczkiem. W teorii nie powinno się dawać przy karmieniu piersią, ale teoria teorią a życie życiem. Matka to nie smoczek życie też swoje mieć musi :-)
 
O, a co zrobić, gdy nie wiadomo, dlaczego dziecko płacze? :-D Mati czasami chrumka jak świnka :zawstydzona/y::-D

O, muszę uaktualnić rozpakowane majówkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 
reklama
Do góry