reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Hej,
zazdroszczę Wam tych małych brzdąców wiszących u cyca ! Wiem wiem, że zapewne jak będę miała swojego to będe inaczej śpiewała, ale narazie przechodzę etap ogromnego zniecierpliwienia. Chociaż jak już wczoraj pisałam, będę grzecznie czekać i już nie świruje:-)

Mi się rozluźniły stawy/ więzadła nie wiem co, ale przeskakują koło dupki jak wstaje, jakbym się miała rozlecieć :-D ale z tego co opisujecie, to ja nie czuje główki nisko, coś tam mnie zastrzyka czasem w pochwie, coś na nerw uciśnie, ale żeby czuć, że wyleci to na pewno nie. Więc jeszcze chyba długa droga przede mną.

Ładna pogoda u mnie, a ja nie wiem co mam ze sobą zrobić, a musze coś robić, żeby nie myśleć ... Wczoraj sobie pojechałam autem na lody, ale było dosyć niewygodnie , bo trochę mi brzuch uniemożliwiał komfortowe obsługiwanie pedałów haha

Trzymam kciuki za Eklerkę! Może po tym SPA przyjdzie i zacznie rodzić? Jakiś zastój się zrobił...więc niech któraś rodzi !
 
reklama
Ja jutro z samego rana na KTG i wizytę. Jak mi lekarz znowu powie "jeszcze Pani nie rodzi" to mu przysolę w łeb :wściekła/y:.
Moja teściowa mawia to samo: "korzystaj póki możesz, bo potem same obowiązki ci się zwalą". Wczoraj już nie wytrzymałam i powiedziałam jej, żeby sobie powiesiła u szyi 5 kilo kartofli i zapierdzielała z tym cały dzień i jeszcze w nocy, to sobie odpuściła swoje złote myśli :crazy:.
Zaraz zasuwam po dziecko do przedszkola i chyba zahaczę o bibliotekę, żeby czymś mądrym łeb uzupełnić:tak:
 
żądamy dziecka do każdego cyca! :D
z tym chodzeniem po schodach to jakoś średnio działa, ja mam w domu schody i nawet do kibla zasuwać muszę na górę więc codziennie wyłażę na piętro około 30-35 razy... Chyba jednak na każdego działa co innego a a jeszcze innych nie działa nic :D
 
Sembo bo ty do tych wszystkich wysilkowych przyzwyczajona jestes-to cie nie ruszaja.Moze jak usiadziesz i bedziesz medytowac? :-D Jest szansa,ze organizm zdurnieje i wtedy cos sie zacznie :-D
 
jak ja wam zazdroszczę dzieci śpiących. Moje cięgle ssie. nawet nie jestem w stanie wyjść bo wyje. Nosem jej się wylewa a dalej chce cyca...
 
Zapo ja mam od piatku mniej wiecej podobnie.Piatek,sobote siedzialam murem.Nic nie moglam zrobic.wczoraj bylo lepiej.Dzis powtorka z rozrywki :)))
 
dziewczyny zanim zadzwonię do gina zapytam Was.
właśnie byłam w kibelku na kupkę. i tak sobie siedzę i z nagle poleciała mi jakaś woda a niechciało mi się siku. i tak leciała może ze 40 sekund i koniec. czy to możliwe ,że to te resztki wód które miałam? czy jestem aż tak niedołęzna ,że nie czuję już parcia na pęcherz i że chce mi się siku?
co o tym myślicie?
 
Hej, ja dzisiaj od 6 na nogach bo na ktg musiałam pojechać. 45min leżałam, aż mi się nos zatkał, bo mam alergię i pociągałam nosem jak jakiś wieśniak:-D ale wszystko było OK. zrobili mi usg- Nikola waży równe 3kg, zbadali- szyjka skrócona ale na ile to nie wiem...:crazy: i dali receptę bo mam spuchnięte nogi i niby wysokie ciśnienie, a ja sama nie wie m co mam o tym myśleć, bo w domu jak mierzę to mam normalne, a u ginekologa zawsze wysokie...
Dzisiaj tak gorąco, że ledwo się do domu doczogałam;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fra powinnaś czuć jakby siku leciało parcie na cewkę moczową... Jeśli nie czułaś to prawdopodobnie leciało nie przez cewkę czyli wody... Masz jakieś skurcze? Zadzwon do gin i spytaj przez telefon, powinna cie poprosić o przyjechanie na kontrole, w twojej sytuacji bym nie czekala raczej bo i tak miałaś problem z wodami.
 
Do góry