reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

natalia - raz dziennie przemywam, ale niekoniecznie przed kąpielą, bo my Małą kąpaliśmy do tej pory 3 razy. Po prostu wieczorem przemywam :tak: No i po każdej kupie, oczywiście.

Co do krwawienia, to ja przestałam chyba we czwartek, a w niedzielę też poleciało ze mnie dość dużo, teraz znowu nic. Nawet mówiłam to wczoraj położnej i powiedziała, że po łyżeczkowaniu to normalne, że tak będzie o sobie przypominać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się i ja. W jakimś przybitym nastroju, oczywiście nie znam powodu...
S się kąpie i idzie do pracy. I dobrze bo się z nim pokloce na amen. Wszystko i wszyscy mnie wkurzaja!
Ehh...
A te krople w Niemczech to się w aptece kupuje czy gdzie? Msm siostrę w Stuttgarcie tylko ona jakoś w lipcu przyjeżdża dopiero. Może być za późno, hmm...
Więc może jak byście zamawialy to się przyłącze.

Najchętniej poszlabym dzisiaj ze złości na zakupy i wydała mnóstwo pieniędzy! Wrr!

Jeszcze pogoda jakaś bura!
 
Czesc Wam, cytryna 3mam kciuki za wizyte, mysle ze to normalne, bylam lyzeczkowana kilka razy i to tak bylo, raz mniej, raz wiecej lecialo:crazy:
U mnie ok, rowno 7 dni zostalo do cięcia- boję się!!!!!! Dzis 38 tydzien skonczony:-) Zaraz ide na wizyte na NFZ, a jutro ktg i w pon na oddział, a we wtorek wyciągną moje maleństwo...jeeeeeju to już blisko! Mam ewidentny syndrom wicia gniazda- sprzatam non stop, mam powera i w ogole szalenstwo :-p Milego dnia! czekamy na kolejne porody!
 
Hejka!
Melduję się i ja. Może nie porannie a bardziej przedpołudniowo, ale w nocy twardnienia mi spać nie dawały i tak sobie od 3:40 do 5:50 leżałam i patrzyłam jak mój chrapie. Usnęłam o 6 i spałam do 9. Po śniadaniu wyprawiłam chłopaków na basen a sama się chyba za prasowanie ze skakaniem na piłce zabiorę.
Jutro termin z USG, pojutrze z OM a ja się ciągle trzymam. Rany jakie mój M. uparte dzieci robi :-D Ciekawa jestem jak będzie się rodziło po raz drugi...
 
eklerka żołądek Ci wyopadł :-D jakie Ty masz pomysły.pewnie niezły ubaw miał lekarz jak to usłyszał.
Cytrynka to normalne ,że raz leci mniej raz więcej. ja miałam CC i czasem miałam wrażenie ,że przemiękam. więc spokojnie . jeśli nie towarzysz ból to jest ok.

a ja się dziś dziwnie czuje. co chwile mnie kłuje w brzuchu (to chyba szyjka.czasem aż mnie zgina z bólu.
 
Oooooo jaka cisza i spokój. Moje potomstwo najadło się i śpi. Gdy przysysa się do cycka, aż gwiazdy oglądam przed oczami... :-D

Niechże któraś dzisiaj rodzi! :-)
 
Sembo - no właśnie nie wiem. Jutro kończę 39 tydzień, więc wchodzę w 40 ale tego suwaka nie ogarniam, ważne że tło ma ładne :-D
 
w ogóle kilka dziewczyn przepadło... Gdzie np się podziewa kartagina?
Aisha czemu cie nie ma na FB??
Mi się chce wyć na myśl że kolejny tydzień samotnego zamulania w domu nadchodzi. Odechciało mi się sprzątać z tego wszystkiego. Nic mnie nie kłuje, nie ciągnie, nie boli ani się nie kurczy ... A jak jeszcze jedna osoba mi powie 'odpoczywaj półki możesz, jeszcze będziesz chciała żeby spowrotem do brzucha skoczyła' to walne przez łeb.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry