reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Lorelain no to dziwne, że po tym imbirze masz zgagę, a może jakis inny składnik syropu ją powoduję. Moje przyjaciółki chwaliły sobie ten imbir na zgagę, ale może co organizm to inaczej reaguje.

Nie chce mi się zmyć makijażu, najchętniej taka bym wskoczyła do łóżeczka, a póżniej bym się dziwiła skąd te pryszcze.

Właśnie odnośnie pryszczy czy Wam się też robią takie hormonalne bolące? Bo ja tak mam od początku ciąży.
 
reklama
oj *spam*,brrr...

mam go w szafce z poprzedniej ciąży - pamiętam,że paskudnie mi nie smakował!!!

kciuki Lorelain za zdrówko, i oby te wymioty wreszcie odpuściły....

nawet nie wiem co czujecie bo nigdy tych ciążowych mdłości nie miałam:no:
 
Lori 3 pazdziernik wizyta zapisana ale jesli bedzie oki to jak mam ochote to isc a tak to genetyczne 19 pazdziernik:)

Co do kurtki owszem podczas ciazy bez paska bym nosila zreszta ja tylko pokazalam przyklad jaka mi sie podoba byla w dziale ciaza i macierzynstwo.

W tym syropie chyba jest czosnek jesli tak to zapewne on to powoduje:)

aniaczek wychodza mi od czasu do czasu pryszcze tez mnie to troszke wkurza ale mowie sobie ze to hormonki:)
 
Helo:)
Ja dzis na szybko,bo plan na dzis napiety:) wogole to dzien dobry!
Zaraz kawa,potem pieczenie ciasta,ogladanie sali na wesele i wyjazd do siostry mojego S.....
Milego dzionka wszystkim!
 
Czy to odpowiednie miejsce zeby sie przywitac?? :-)
I MY jestesmy majoweczkami :) po przeczytaniu kilku postow stwierdzam ze wiekszosc dziewczyn jest juz doswiadczonych, ja od 3 dni nie moge wyjsc z szoku po zrobieniu testu "od niechcenia" bo brzuch bolal, okres sie spoznial ale to akurat nie byla nowosc, odkad odstawilam tabletki nigdy nie bylo go na czas...
Pytanko.....czy sa jakies majowki mieszkajace w Anglii? Za godzine ide do lekarza wiec moze on wdroży w temat bo jak narazie zielono mi.... :)
Pozdrawiam goraco
 
Cześć Oxiczka, rozgość się. No i GRATULACJE z powodu dwóch kresek :cool2:

Wstałaaaaaaaaaaaam. Boooooziu, nie mogłam się zwlec z łóżka przez pół godziny, ale już się ogarnęłam, posprzątałam tylko kuchnię (wczoraj zabrakło mi czasu, a zawsze sprzątam w piątki) i zmieniłam pościel. Tyle. Siadam i siedzę. Na dupsku.

Ktoś pytał o pryszcze! Ja miałam ostatnio dwa olbrzymie, takie czerwone, bolące. Nazywamy je BOLAKI, dlatego że bolą :-D :-(
 
reklama
Nanulika ja też biorę duphaston, ale nie zauwazyłam żebym miała gazy, może inaczej reaguje. Pogdoda dziś mało zachęcająca, też mam dużo pracy. Muszę zrobić piersi z kurczaka z warzywami i ryżem na imprezę i torcik w pewnym śmiesznym kształcie bo to impreza mocno tematyczna. No i przydałoby się posprzątać w naszym mieszkanku.
Na razie łożeczko, kawka i dzień dobry tvn i oczywiście kochane formu:)
 
Do góry