reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2013 :):)

No przecież na głównej liście tematów są warunki, jakie trzeba spełnić, Zapominajka pisała :tak:

CYTUJĘ:

"1. Regularne udzielanie się na wątkach głównych ( chyba, że są jakieś wyjątkowe sytuacje)
2 Grupa jest dla użytkowników posiadających co najmniej 300 postów.
3. Każda "kandydatura" będzie rozpatrywana indywidualnie. Chodzi mi o to, żeby taki użytkownik wzbudził nasze zaufanie- a nie wręcz przeciwnie.
4. Dane kontaktowe - skoro ma dostęp do naszych zostawia swoje;"
 
reklama
Citrus,właśnie właśnie:-) i chodzi o pkt 3. A tylko zapominajka może wysłać zaproszenie? Jeśli tak to poczekam żeby jej teraz głowy nie zawracać;-)
 
Ostatnia edycja:
Sembo – co sie okazało w końcu z tą Twoją szefową?

albo straci prace dyscyplinarnie albo odejdzie po dochodzeniu, tak czy siak przekichane... Podpisywaliśmy oświadczenie że zdawaliśmy sobie sprawę z tego co ona robiła i zgadzaliśmy się na to ale sprawa wygląda kiepsko i raczej się z tego już nie wyślizga :(
 
Wikki, ja to jestem wiecznie slomiana wdowa:-D..a przynajmniej kilka dni w tyg.. I jest super:-).. Za duzo nawet milosci, w naszym przypadku rodzi nieporozumienia. My nie jestesmy takie papuzki co sie wiecznie trzymaja za raczki szepczac czule słówka, najbardziej na swiecie sie kochamy, ale potrzebujemy tez troche oddechu od siebie:-D..
 
hej lasexzki,
doczlapalam.sie do domu.Boze!!Cos mi sie z.krzyzem porobilo!!:-( Mam taki rozpierajacy bol w krzyzu przy chodzeniu ,ze.mialam ochote sie polozyc na deptaku plackiem i polezec.Chyba mi mala probuje miednice poszerzyc o pare rozmiarow...umre...jak nic..
 
Kaja zazdroszczę, chciałabym mieć takie podejście, jak mojego nie ma 2 dni to usycham z tęsknoty haha nie mam się do kogo przytulić ( ale juz niedługo ) z drugiej strony mój mógłby wyjechać i na miesiąc i szczególnie by nie płakał. No ale jak będzie z nami Nadusia to może mi się trochę poprzestawia w tej głowie :)
 
Sembo - nie zazdroszczę sytuacji... :no: Ale Ty się tym nie przejmuj, nerwy w Twoim stanie nie są wskazane!

Kaja - ale fajnie że jesteście w domku. Mama moja też opowiadała, że ja z siostrą miałyśmy inny tryb "czuwania" i ciągle się budziłyśmy z moją siostrą, ale potem zgrałyśmy się.

Noelle - może za dużo łaziłaś? Ja jak za długo stoję przy garach albo przy prasowaniu też mam mega ból krzyża.

Mi już dużo lepiej na duszy - wizyta w toalecie :cool2: Citrus - wielkie dzięki - jesteś moim super doradcą :-D

Przyszła mi ostatnia paczka zakupów :tak: Wanienka, ręczniki, butelki itd.... Mam już wszystko poza matą edukacyjną i karuzelą, ale to dostanę od koleżanek - już zapowiedziały że mam tego nie kupować ;-)

Po rozpakowaniu paczki z zakupami zmykam na spacer z piesem :-D bo pogoda cudna i trzeba to wykorzystać
 
reklama
Do góry