reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Zapo cudnie ,że już razem jesteście. gratulacje dla Was no i starszego brata!
Nia ,tak Frania była z moją mamą.to chyba nasza ostatnia impreza przed porodem i bez dzieci przy boku. u mnie Kochana to rzadkość ,mama raczej do mnie nie przyjeżdza i nie siedzi z własnej woli z dzieckiem. choć nie powiem ,bo kocha Franusię bardzo.
J-ulka mnie tez się nie podabają.ale może bedzie mi wygodnie, bo na to ,że ładnie będe się prezentować to już nie patrzę.
Noirel ja własnie idą śladami córki, ona innych butów w lato nie założy tylko crocsy, a i w domu biega w nich.
więc sobie pomyslałam ,że może i mnie będzie wygodnie?
 
Zapo cudnie ,że już razem jesteście. gratulacje dla Was no i starszego brata!
Nia ,tak Frania była z moją mamą.to chyba nasza ostatnia impreza przed porodem i bez dzieci przy boku. u mnie Kochana to rzadkość ,mama raczej do mnie nie przyjeżdza i nie siedzi z własnej woli z dzieckiem. choć nie powiem ,bo kocha Franusię bardzo.
J-ulka mnie tez się nie podabają.ale może bedzie mi wygodnie, bo na to ,że ładnie będe się prezentować to już nie patrzę.
Noirel ja własnie idą śladami córki, ona innych butów w lato nie założy tylko crocsy, a i w domu biega w nich.
więc sobie pomyslałam ,że może i mnie będzie wygodnie?

tak sie zastanawialam z kim mala zostala, wczesniej pisalas ze zawsze razem jestescie :) wiec postepy z zostawianiem malej z innymi :)
co do butow tez mam niezbyt piekne ale lepiej takie niz bez butow zasuwac w inne ladne moje opuchniete nie wejda :)
 
dzień dobry :-)

forsycje mi już kwitną pod oknem :szok: :happy2: słonko ma już swoją moc:happy2:
zaraz się zbieramy na objazd po lekarzach - z Li na kontrolkę do neurologa, a ja na ktg

jestem w szoku, że kartaginie tak długo zeszło....
wszystko wskazywało na szybki poród, a tu tyle godzin
aż sama się zaczęłam cykać....chyba dociągnę do cc i nie będę ryzykować sn

Zapo
- fajnie, ze już w domku
 
Nia no postęp jest ,ale i tak cały czas myślałam o niej. wiem ,wiem jestem nadopiekuńcza.:zawstydzona/y:
Ullana daj znać po wizytach co tam z Wami.
 
reklama
Fra tak jak pisałam,te klasyczne chyba są super,sama myślę nad nimi żeby mieć na ogródek tylko dla siebie to mi oczywiście kasy szkoda,w pracy miałam te balerinki to one całe kryte i w zamkniętym pomieszczeniu,więc nogi/paznokcie się gotowały:szok:

jakaś jestem dziś zmęczona,nie wyspana,bym poszła na leżak ale mi się nie chce:-(
 
Do góry