reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Oczyszczacza nie mam ale my w gorkach mieszkamy i na powietrze w domu na pewno nie mozna zlego slowa powiedziec :-) Zuz to jak zwykle z przedszkola przywlekla.Majeranek musze jej zaparzyc-faktycznie!Dzieki.I szalwie-bo lubi.

Kiedys pisalysmy o odstawieniu magnezu!Dla dziewczyn ze skurczybykami lydkowymi(jak ja ich niecierpie!)-odstawilam 2 tygodnie temu i do dzisiaj nie mialam zadnego.To znaczy dzisiaj tez mnie w lydce nie zlapal,za to w udzie :confused: Cale szczescie lekki.
Kwestia kapieli tez byla watpliwa.W piatek doktorek uspokoil,ze jak skurcze sie rozkrecaja to smialo do wanny wskakiwac i lezec.Woda koniecznie ma byc ciepla(wrecz bardzo ciepla-wiadomo:nie goraca) i jak to przepowiednie to ustana a w kazdym razie odpuszcza z sila.A jak to juz TO to w wannie moga sie nawet wyciszyc ale po wyjsciu przybiora na sile.Jak wanna czysta nie ma sie co bac.Jak to podsumowal:w koncu rodzi sie w wodzie tez!

Cytryn chylimy czola nasze i z cala pewnoscia doceniamy!Chyba nie smialas w to watpic? :-D
Ide sie zabrac za robote.Ale bede miala Was na oku :-D
 
reklama
To kto się pisze na środę? Bo jak dla mnie termin w sam raz :-)
Dziś mam zamiar skończyć magisterkę (poza wstępem i zakonczeniem) i iść ją oddać ale coś czuje że znowu się zaczytam na BB i nie wyrobię. Chyba powinni mi odłączyć internet. Wczoraj złapały mnie wieczorem takie bóle ciągnące się od kręgosłupa do miednicy ale po paracetamolu dałam radę zasnąć, a i skurcze przepowiadające nie były aż tak silne (chyba z 2 lub 3 razy mnie w nocy ból obudził). Ale okazało się że obrączka, która była na mnie za duża i cały czas obawiałam się czy jej nie zgubię, teraz nie chciała się ściągnąć z palca ale oliwka pomaga na wszystko. Pierwszy raz mam coś opuchnięte bez konkretnego powodu (skręcenia, uderzenia).

Kartagina bidulka tak się męczyła:-( oby nam szybko wróciła do zdrowia, do domu i na forum pochwalić się swoim skarbem:-)

Co do kosmetyków kupiłam Mustele, w razie czego oddam bratankowi, który ma strasznie wrażliwą skórę:-(

Dobra lecę do magisterki, po 16 Was doczytam.
Aśka - oby dziś już spotkania z porcelaną nie było, tylko ewentualnie z IP :-)
 
Dzien dobry:-):-)
Ja znow nie wyspana,co troche sie budzilam a to na siku a to na zmiane boczku:wściekła/y:czy ja sie kiedykolwiek wyspie wkoncu:confused:Ja juz chce rodzic to przynajmniej tego ciezaru sie pozbede:-DNo moj mały tez przeziebiony,zasmarkany i zakaszlany ale bez goraczki na szczescie.Od mojego m sie zarazil bo ten juz 2 tydzien z katarem chodzi i tylko wyzywam zeby mnie nie zarazili na koniec bo chora rodzic jakos mi sie nie usmiecha:)Sorki ze nie odpisze kazdej z osobna ale tyle w weekend nabazgralyscie ze moj mozdzek tego nie ogarnia:-D
 
O widzę, że Cytryna spać nie mogła tak czekała na SMS ;-) Bardzo dziękujemy :tak:

Oj Kartagina biedulka ... nie dość że ciąża leżąca to jeszcze na koniec tyle godzin... nic to najważniejsze że już są szczęśliwe razem :-D

Noelle, Aśka ja też jutro muszę iść oddać krew i siuśki na badanie. Mi dr powiedziała, że do porodu to najlepiej mieć takie nie starsze niż 2 tyg. a ja mam z końca marca. Dlatego właśnie muszę jeszcze raz dać się pokuć :dry: miałam iść niby dzisiaj ale nie miałam pojemnika na siuśki a nie chce mi się 2x latać ...


Ja teraz rodzić nie mogę ... o nie ... a dokładnie to nie mogę 22, 23, 24, 25 i 27 .... bo w te dni inne bliższe i dalsze osoby mają jakieś swoje okazje /urodziny, imieniny, rocznice/ a chciałabym bardzo, żeby urodziny mojego malucha były tylko jego dniem a nie dniem łączonym z jakąś inną okazją ... dlatego ja trzymam nogi zwarte (mogę puścić ewentualnie na 25 i 26 ;-)) do 27 włącznie a później niech siędzieje co chce (aby pozytywnie) :-p

Widzicie kostki.... ale Wam zazdroszcżę :dry: u mnie dalej pniaczki a serdelkami a w dodatku zaczynają mi jeszcze nadgarstki puchnąć :dry:


Z kosmetyków mam wszystko i będę używać: octeniseptu, sudocremu, oilatum, kremu nawilzajacego na słonko(do smarowania na spacerki) i oliwki pielęgnacyjnej (do masażu) no i do nagłych przypadków bepantenu.

Ja dziś kończe kocyk dla mojego syna więc za max 2 godzinki wrzucę zdjęcie mojego "arcydzieła" i sadzę ziółka w dniczki (od wczoraj mam już mięte i bazylię) a pozniej... no wlasnie co pozniej... moze rodzicow wyciagne na spacer do parku... co prawda jest kawalek ale nie korzystac z takiej pogody to bylaby zbrodnia :baffled:
 
CITRUS, wielkie DZIĘKI za poświęcenie, doceniamy, doceniamy, bo każda czekała na info od kartaginy:happy2:


ale jak sobie pomyślę o kartaginie, kurde 3 poród, prawie bez szyjki i poród 18h, to jestem w szoku, bo myślałam że te pierwsze porody są najgorsze a następne już lżejsze, a tu dupa:shocked2:
 
dobryy ;) ja po śniadaniu i zaraz się zbieram na wizytę. Zobaczymy jak mała leży, czy obróciła się już tak jak powinna i czy jest 'engaged'. Zapowiada się kolejny słoneczny dzień. Wczoraj kupiłam leżak i dziś mam zamiar okupować ogród ;)

Mój brzuch jest już tak nisko że muszę siedzieć w pełnym rozkroku, co jest trochę kłopotliwe, szczególnie jak mam gości ... Za równy miesiąc o tej porze młoda dama ma termin, ale jednak liczę że wyskoczy wcześniej ;)
Biedna kartagina, rodziła 18 godzin ;/ Ja nie chcę tak, ja chce szybko ...
 
Hahahahahah no dobra, już się czuję doceniona :cool2:


Magisterka? Ouuu... mam 17 stron... wrzesień wita :-D:-D:-D


Dziewczyny, zmieniłam formę dodawania "rozpakowanych majówek". Każdą kolejną dziewuszkę dodawać będę w nowym poście, żeby się "pogrubiał" i żebyście mogły się zorientować, kiedy coś dodałam :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
cytrynko co my byśmy zrobiły bez Ciebie?? dziękujemy i doceniamy Kochana

George to Medicover.

miałam ciężki weekend sprzątanie było wszędzie. a w sob wieczorem poszliśmy z mężem na impreze (o której Wam wspominałam) i byliśmy tam do 3 !!!!!!!!
od tego momentu bardzo jestem pogniewana na M. Bilans strat ogromny ,łącznie z "utopionym" jego telefonem a to wszystko przy mojej matce( bo była u mnie)
mam zamiar kupić sobie crocsy bo mi niegdzie się nogi nie mieszczą co wy na to?
 
Do góry