reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

a ja właśnie miałam jakieś dziwne skurcze przepowiadające:szok: chyba ze 3 ale tak co 3 min i strasznie bolesneee,aż się wystraszyłam bo sama jestem:szok: ale przeszły...
 
reklama
ja nie chce być następna!!! ja dopiero chce ...hmm...muszę przekalkulować...bo majówka fajna się szykuję więc albo rodzę w czwartek 25 kwietnia albo dopiero 6 maja...

mój R. wczoraj pyta ile będę w szpitalu po porodzie...3 dni?:szok: a nie możesz być tydzień?:crazy: bo wiesz...pępkowe...:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Czekam na Kartagine!W koncu rezerwowala termin po Zapominajce!
Ja mam zaplanowany wtorek-przez moja rodzicielke.Bo u nas wszystkie dziewczyny z 23-go :-D Moja mama jest o tym tak gleboko przekonana,ze nie pozostaje mi nic innego jak czekac i turlac sie ze smiechu :-D Wraz z mezem,ktory stwierdzil,ze tesciowa sie w czarownice zabawia ;-)
My bylismy na spacerze i na lodach.Dziecko i piesowaty wyszalone,wybiegane,wyswawolone.Pogoda jako-taka.Cieplo ale chmury wzsedzie.Slonce sie nie przedziera.
 
Jak bedzie 23 to dopiero sie bede turlac! :-D A mamie jakas kule krysztalowa czy zmielone szczurze pazury w prezencie sprawimy...Pewnie jej sie przyda ;-)
 
Mdla- no w sumie patrzac na suwaczek to ten 23 mozliwy :) wiec we wtorek czekamy na info :)

noirel- to m chce cie dluzej w szpitalu zostawic?:) moj to najchetniej by chcial zebym odrazu wyszla :)

kolorowa- skurcze moga byc ale jesli co 2 godziny to cwiczace, te normalne beda mocne i regularnie co 10-15 minut lub czesciej :)

to ja na mojego m narzekac nie moge, dzis zabral malego na dzialke zebym mogla sobie odpoczac, nawet w nocy jak syn co godzine sie budzil to wzial go do salonu, rozlozyli sobie kanape i spali razem a ja sie wyspalam:)

ja tez czekam na info od rozpakowanych, szpitalnych i aktualnie rodzacych :)
 
reklama
Nia to niestety 3 dni Mu mało:szok: bo wiesz,nie dość że długa zima,to i przy mnie ciągle musiał robić,to teraz chce sobie odbić,a że jest baaaardzo rozrywkowy i zawsze ma chętną stałą ekipę...:crazy: ale już Mu powiedziałam że jak z Kacprem będzie oki to na własne żądanie wyjdę:-D
 
Do góry