reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Aaaaa jakie wieści z samego rana!
Kartagina- &&& mocno zaciśniete. Mam nadzieję, że szybko utulisz Martusię w ramionach :tak:
marciosz- śliczne autko

Wybaczcie dziewczyny nie nadrobię bo muszę się wreszcie zabrac za prasowanie ubranek, przeciez na dniach 37tc zaczynam aaaaa :szok:
 
Dziękuje, rocznik 2008, jakbym miała więcej pieniędzy to bym co innego wybrała, ale na nasze możliwości i tak super :happy:

Mały się dziś wierci niesamowicie, czyżby się zbudził z zimowego snu? haha
 
marciosz - ja jak bym miała pieniądze to też bym dużo rzeczy zmieniła jak to każdy..... mnie by nie było stać na rocznik 2008 NAPRAWDĘ SUPER AUTO I CIESZ SIĘ super wybór !!!!! ;)
 
W. mnie wku*wia :crazy: Powiedział, że absolutnie nie pozwoli mi jeszcze działać na pełnych obrotach, bo skoro ordynator powiedział, że masz przyjechać po 38. tygodniu, to DOPIERO WTEDY mogę zacząć normalnie funkcjonować. No jasne, a potem urodzę pod koniec maja przenoszone dziecko, bo ktoś ma fantazję!!!!!!!!!!! :crazy:
 
kartagina KCIUKASY !!! Oby było szybko, bez komplikacji i w miarę bezboleśnie :tak:

Kurde nocka u mnie do du... Teraz ledwo funkcjonuję. Mąż zabrał synka na spacer a ja leżę i próbuję dojść do siebie.

citrus Spokojnie ! Racjonalnie patrząc masz małe szanse przenosić.
 
marciosz super autko a najważniejsze że się w nim bezpiecznie czujesz :-)
ja we wtorek znowu mam egzamin (jeśli dotrwam) mam nadzieję, że ostatni, bo już mi kasy szkoda na kolejne podejście
 
reklama
cytrus - tak tak a jak cię wcześniej jakieś bóle złapią to co wtedy będą musieli ściągnąć... ehhh współczuję pewnie już się niro mogła doczekać tego dnia, a tu duuuuupa ;/ też bym się wierzyła.
 
Do góry