reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
tylko tak się zastanawiam czy do końca ciąży można czy na końcu trzeba przystopować. Nie chciałabym za szybko urodzić mojej kruszynki.


Moj gin na ostatniej wizycie powiedział, że cały 8 miesiąc możemy brykać a odpuścić w 9 i ewentualnie wznowić pod koniec jakby się dzidziuś nie chciał transportować na drugą strone :p. Jakjest z tym libido? Czy pleć dziecka ma na to wpływ? Ja nosze chłopca i mam chęć. Mojego M przede wszystkim odstrasza fakt, że tam we mnie ktoś jest. I ten ktoś to zaborczy gość. Jak M probuje się przytulić to od razu cios.
 
Myslalam ze to tylko wczoraj tak bylo,bo dzisiaj wstalam w miare normalnie i doszlam tylko do lazienki i juz mi sie slabo zrobilo,normalnie masakra jakas:szok:ile lezec i strajkuje mam wszystko gdzies,m stwierdzil ze 2 zmiany dzisiaj ciagnie w pracy wiec obiadu nie robie,malemu jakies jajka usmaze a ja to moge na kanapkach jechac bo i tak apetytu nie mam.boszzzz ja sie wykoncze byle do maja dac rade:crazy:
 
Female- Pojęcia niemam czy płec dziecka ma wpływ na libido, ale u mnie faktycznie przy synku było mega wysokie, a przy córce spadło do zera.
Zapo- To witam w klubie ja tez jeszcze niespakowana, a co gorsze nawet jeszcze niezakupiłam nic co do owej torby potrzebne :zawstydzona/y::szok:
 
ullana tylko że to są wewnętrzne odleżyny, przykostne. dr mi mówił w ostatniej ciąży że nic się nie da. trzeba oklepywać a nie wolno... maści mi nie pomagały

wikki 6 tyg przed i 6 po nie wolno seksić. ja 1 ciążę miałam 10 dni po terminie, tydzień po terminie seks był jak jazda niebiańska a rano czop mi się odkleił i pojechałam do szpitala. to najlepszy sposób na wywołanie:)
 
to i ja Was tu ogarnęłam. Dziś od rana na kłucie i siuśki pojechałam. Teraz już po, śniadanko wszamane - znów faza na chleb ze szczypiorem.
Sex w czystej postaci u nas nie istanieje już chyba 2 czy 3 miesiące bo się S boi i już. Na szczęście dogadzamy sobie inaczej i tragedii nie ma. Zresztą moje libido jakieś mało szaleńcze teraz. Może nie zerowe ale raczej w dolnych granicach.
Z grzybem też walczę odkąd się tu wprowadziłam, ale spółdzielnia nie kuma, pisma pisałam, z panami dyskutowałam i choć się upieram,że to spowodowane jest niedociepleniem ściany i wytworzonym w ten sposób mostkiem termicznym to niby i rację jeden przyznał za to drugi "fachowiec' stwierdził że pomieszczenie jest źle wentylowane i tyle... Poddałam się w pewnym momencie... i walczę już tylko chemią z OBI.
Na obiad dziś mielone, ziemniaki i surówki z pekińskiej i z marchewki z jabłkiem... Nie chce mi się nic więcej....
Do Matyldy kąta wymyśliłam jeszcze komodę z IKEI więc się trzeba będzie przejechać - skoro S z biurkiem i kompem wylatuje z sypialni to muszę wykorzystać miejsce, bo się nie mieszczę już z tym dzieciowym ekwipunkiem. A za chwilę kolejny kurier ma być... Wczoraj też dotarły gałkie z żyrafami z USA:p super są!!!

biorę się chyba za pledziku ciąg dalszy:)
 
reklama
Do góry