reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
kessy no to faktycznie przeszłaś i pewnie przechodzisz swoje... mój synek z 26 ale wylewów nie miał, myślałam że w 35 takie rzeczy się nie dzieją... a tej dziewczynie i dzieciątku sie zwyczajnie udało! pięknie;-)

tylko chwilka w moim mniemaniu można mieć plany na przyszłość (np kolejnego dziecka) ale powinno się myśleć o teraźniejszości. nie rób tego dla kolejnej ciąży skoro jeszcze tej nie dokończyłaś. ja nie planuję nic poza majowym terminem a potem się zobaczy:tak:
 
zapo- Padłam! Leżę i kwiczę :-D:-):-D
Tak czytam, o tych z Was które mają ochotę na sex a męzowski ucieka i zazdroszczę, że chłopy się boją i niechcą hahah. Mojego męzowskiego tak mi żal :zawstydzona/y: W poprzedniej ciązy boginią sexu mogłam się nazwac hahaha, libido moje było u swych szczytów osiagalności, aż chłop uciekał na mój widok :szok:. Myśląc o kolejnej ciąży miałam nadzieję, że to magicznie wysokie libido u mnie powróci, że zaszalejemy znowu, a tu takie rozczarowanie tym razem moje libido zdechło, pało na pysk i się niepodnosi!! :zawstydzona/y:
 
czesc dziewczyny,
mam wrazenie ,że jestem w ciązy wieczność całą , no bo cały czas zima i zima i był październik było zimno i 6 miesiący później mamy marzec i tez zimno :szok: załamka!
kaja czaderska babcia ,ale w sumie to jest w tym jakaś idea bo przecież jak się kąpiesz w wannie to też ją teoretycznie myjesz ,a i tak później raz na jakiś czas ją myjesz detergentem. tak samo kabina prysznicowa.
kaja jestem przekonana,że z zakupami to Tyh sobie poradzisz w 5 minut.
mnie na szczęcie nogi nie puchną.
aaa i któraś z Was pisała o seksie mój M jest taki dziwny bo uwielbia seks z ciężarną żona. chyba go to bardzo nakręca :szok:
 
kaja nic nie przegapiłaś nie mam bliźniaków tylko dzieci z 2 letnia różnicą wieku. Po porodzie musze wrócić częściowo do pracy i uczestniczę w 2 projektach więc dziecmi czasami będzi musiała się zająć ciotka mojego K. czyli starsza osoba i ona nie podoła z wózkiem i Maja szogunem za rękę, a że mieszkamy w samym centrum miasta gdzie jest tylko jeden blok i ulice do okoła , a do parku i na place zabaw trzeba spory kawałek iść ulicą.
Zapominajka to ja mam tak jak ty może i ochota jest ale siły brak. Tak więc posucha ostatnio u nas na całego.
 
Moj niby sie nie boi seksu ale jakos nie mamy ochoty,ja to juz kompletnie libido zerowe,nawet calowac mi sie nie chce:szok:
Dziewczyny ma ktoras cos takiego ze do popoludnia jest slaba i ma wrazenie ze zaraz zemdleje(tzn.w uszach szumi,ciemno przed oczami) a wieczorem jest juz dobrze?????od wczoraj tak mam juz myslalam ze dzisiaj jest ok a tu przy robieniu herbaty myslalam ze padne a stalam moze z 5 sekund:szok:
 
A mnie seksu nie wolno. I z tego całego "nie wolno" nawet mi się nie chce o tym myśleć. Leżę jak flądra usmażona i jedyny wysiłek, na jaki mnie dziś stać, to ruszanie gałkami ocznymi podczas czytania. Tym sposobem mogę nie mieć dziś siły na forum.
 
dzień dobry - udał mi się jeszcze przed południem zajrzeć :-)

ja ze spaniem nie mam problemów, a nawet śpiączka mnie dopada w ciągu dnia, więc wszystkim zombie współczuję

Kaja - Fabian boski, ucałuj go ode mnie w stópki :tak: a co do babci, to już wiadomo skąd masz tyle energii :-D
pojazd dla dzieci świetny :-D nie ma to jak kreatywny Tatuś :-D

Kartagina - a Ty jakieś maści przeciwodleżynowe stosujesz ?
ja dostałam na receptę Balsolan - maść
na razie stosuję 3 razy w tygodniu,profilaktycznie
w aptece A. się dowiedział, że gdybym miała odparzenia lub odleżyny to najlepszy jest miód manuka - drogi, ale doskonały na takie przypadłości
może przy następnej wizycie u lekarza dopytaj o to
 
a mojemu 2 razy o seksie przypominać nie trzeba od razu mu się gałki oczne świecą :) tylko tak się zastanawiam czy do końca ciąży można czy na końcu trzeba przystopować. Nie chciałabym za szybko urodzić mojej kruszynki.
A mi się wydaje, że jestem gruba i w ogóle nie wiem jak mu się mogę podobać.
 
reklama
Moj niby sie nie boi seksu ale jakos nie mamy ochoty,ja to juz kompletnie libido zerowe,nawet calowac mi sie nie chce:szok:
Dziewczyny ma ktoras cos takiego ze do popoludnia jest slaba i ma wrazenie ze zaraz zemdleje(tzn.w uszach szumi,ciemno przed oczami) a wieczorem jest juz dobrze?????od wczoraj tak mam juz myslalam ze dzisiaj jest ok a tu przy robieniu herbaty myslalam ze padne a stalam moze z 5 sekund:szok:

Ja tak mam, ale cały dzień. To znaczy moja aktywnść wygląda tak, że wstawiam wodę na herbatę, zalewam ją, a potem 1h odpoczywam, bo inaczej własnie mam takie objawy jak opisałaś + drętwieją mi kończyny.

Z Iggym też tak miałam pod koniec.

A mnie seksu nie wolno. I z tego całego "nie wolno" nawet mi się nie chce o tym myśleć. Leżę jak flądra usmażona i jedyny wysiłek, na jaki mnie dziś stać, to ruszanie gałkami ocznymi podczas czytania. Tym sposobem mogę nie mieć dziś siły na forum.

Ja nawet w ostatnich dniach nie mam siły książki trzymać :dry: Może powinnam jakiś wysięgnik sobie zamontować :zawstydzona/y:

:zawstydzona/y:No i nadal torby nie spakowałam. Mam wrażenie, że jak to zrobię to się Matylda wykluje a jeszcze chcę ją przetrzymać. Jakieś głupie to wszystko.

Któraś z was podawała przepis na makaron z czosnkiem. Mogę prosić o powtórkę na kulinarnym?
 
Do góry