reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2013 :):)

dziekuje kobietki za troskę ale czuje się na siłach ;) jak sił nie będzie to palcem nie kiwne ;)
zjechałam tyłkiem z dwóch ostatnich schodów ;// na szczęście delikatnie. Muszę uważać z tą bańką z przodu bo następnym razem może być gorzej ...


*Kamila masz w domu jakąś ciężką patelnie? wypróbuj na męża głowie jej wytrzymałość, to mu głupie teksty przejdą ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
no on już taki jest wczoraj pierwszy raz przyjrzał się rozstępom więc mógł być w szoku;-) a że przeważnie takie kwestie wypowiada z rozbrajającym uśmiechem na twarzy to nie mogę się powstrzymać, żeby się nie roześmiać :-Dzresztą jak widział że zaczęłam oblukiwać dokładniej brzuszek to "pocieszył mnie" stwierdzeniem, że teraz to jeszcze pikuś, muszę do maja poczekać to wtedy będziemy sobie mogli porównywać kto ma większe (jemu wyszły od siłowni)
 
Kamila ja bym mu przywaliła... :dry:
Ale ja mam od kilku dni psm jakieś ciążowe i cieszę się, że nie mam w domu broni...

I żeby nie było, że jakaś wredna jestem. Ciasto dla chłopaków się piecze;-)
 
fajnie że rodzice przyjeżdżają, zrobili śniadanie, obiad, mama upiekła snickersa. super! ale do cholery czy nie mogą swoich osobistych konfliktów załatwiać w swoim domu?? staram się z M nie kłócić przy dzieciach, za to dziadkowie nadrabiają i za nas!!!! ja już chyba mam dość...

wieczorem kibel się zatkał, córa jak sprzątała łazienkę to wpadł jej uchwyt do kostek toaletowych i woda szła pod górę... o 22 musiałam g... wybierać. a godzinę później przyszła się wysikać i nalała obok toalety, dywanik, szawka wszystko załatwione, M spał a matka leżąca musiała z mopem latać.. no nie mój dzień normalnie!!!!!!!!!!
 
kartagina, też czasem mam takie 'gówniane' dni :) jutro będzie lepiej.
Do mnie zaraz goście wpadają więc wstawiłam ucierane z malinami, a zaraz wezmę się za gotowanie dania które polecił mi mój sąsiad -Pers. Nazywa się Aashe Reshteh i jadłam podczas kolacji na którą zabrał nas kiedyś do Londka. Jak mi wyjdzie dobre to zarzucę przepisem na forum ;) Jakieś mam arabskie smaki w ciąży :>
 
Pytanie za sto punktów - czy przed pierwszym użyciem należy uprać pieluchy tetrowe i flanelowe? Pytam o pieluchy traktowane jak przytulanki, czy ogólne "ściereczki" do wycierania itp. itd.
 
kartagina- jeszcze tylko kilka tygodni i bedziecie sami z soba w piatke, dasz rade, to sie narobilas w nocy, wspolczuje

Zapominajka- oj to widze ze u Ciebie tez niezbyt z humorkiem... ale to juz chyba ta koncowka tak nas wykancza

Kamila1988- u mnie to dosyc regularne jakby drgania z ta czkawka, ale z synem tez nie odczuwalam

mysiak- zdrowka dla was, obyscie sie wszyscy nie pozarazali, my w grudniu to przechodzilismy ale m sie malym zajmowal i dobrze wszystko dezynfekowal i na mnie na szczescie nie przeszlo, trzymam kciuki by i u ciebie sie nie pojawilo

marciosz- i jak zakupy udane?

fiolkowa-milej imprezki

ardzesh- zdrowka

a ja -odpukac- od wczoraj wieczoru bez skurczy, moze sie w koncu uspokoi i mala wytrzyma do konca kwietnia
 
witam Kobietki

My po urodzinach 5latka. Bylo krotko i szybko, bo nasza Ania ma w dzien swoja pore spania, wiec wrocilismy do domu, bo tam nie bylo warunkow do spania.
A poza tym i tak mi ciezko i goraco, wiec dobrze, ze juz po.

Zapo-jaka wredna??? Po prostu kazdy moze miec gorszy dzien lub nawet kilka dni. Nie miej wyrzutow sumienia, w ciazy jestes, hormony wariuja. :)

Kartagina-te nerwy to nie pomoga ani Tobie ani dzidziusiowi...mam nadzieje ze bedzie tylko lepiej
 
ja dla maluszka piorę wszystko co nowe. nawet jeśli ma się tylko przytulać... fabryczne produkcje też są kończone pryskaniem jakąś chemią czy coś...

nie no wykończę się!!! Ojciec włączył film przyrodniczy o zwierzątkach z P...... (narządami męskimi), o ich wspólnym seksie, zwracam mu uwagę że to nie są teksty dla małych dzieci- to się wpienił że mu nic nie wolno bla bla bla... ratujcie bo wyjdę z siebie! mam takiego nerwa że cały brzuch mi chodzi





KU.WA MAĆ trzymajcie mnie bo w kosmos wylecę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! własny ojciec mnie denerwuje tak, że chyba M mnie nigdy tak nie wkurzył!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! normalnie mam go ochotę wyprosić z domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Heja,

Rodzice pojechali, jak zwykle przy rozstaniu z nimi uroniłam kilka łez, ale przy nich się powstrzymuję żeby im nie było przykro.

W piątek kupiliśmy łóżeczko z załym wysposażeniem, które przerabia się na tapczanik, takie wybrał mąż i nie chciałam mu odbierać radochy.

Rodzicie nawiezli tyle ciuchów do 3 miesiąca (reszta czeka dalej u rodziców), że tak na prawdę poza może kilkoma bluzeczkami na krótki rękwa nie jest nam już nic potrzebne. Mama tak intenstwnie kupowała od momentu jak się dowiedzieli.. Poza tym przywiozła też trochę kosmetyków dla małego i różnych drobiazgów.

Mąż podczas odwiedzin rodziców wziął się za gotowanie, żebym ja miała więcej czasu na przeglądanie i układanie ciuszków. W ten oto sposób upiękł pysznego kurczaka na butelce piwa, na drugi dzień z pozostałego mięska zrobił zapiekankę z makaronem, i sosem domowej roboty pieczarkowo - śmietanowo - czosnkowo -natkowy, na to wszystko ser żółty. Wszystko wyszłu mu wspaniale.

Zapominajka widzę, że dalej nie w sosie, słoneczko na pewno by Cię uleczyło! Może jakieś lody?

Kartagina no rzeczywiście mieliście nie miły wieczór/nocke. Moi rodzice jak są u nas też się sprzeczają ja wtedy mówię głośno i stanowczo: cicho!!!! koniec dyskusji!!!


Mysiak
no to szybkiego powrotu do zdrowia dla dzieciaczka i żeby Was nie dopadło.


Nia ważne, że widać poprawę, kciukasy żebyście wytrwały jak najdłużej.


Citrus pewnie podobnie jak z ubrankami zaleca się wyprać przed użyciem.
 
Do góry