reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
dzięki, dziewczyny :happy:

citrus - jutro, ale z racji wolnego dnia "imprezę" robimy dziś;-)

wiikki - u mnie to jest takie skakanie między pochwą a odbytem:-p Ale muszę przyznać, że Mała nie ma tak często czkawki, jak miał Kuba. On potrafił po kilka razy dziennie, aż robiło się mocno nieprzyjemnie i boleśnie.
 
kurcze,a ja albo nie umiem odróżnić tej czkawki albo mój Kacper jej nie ma?:szok: a tak poza tym to chyba nie lubię weekendów,no taka że szok,w tv nic,w kompie nic,masakra.właśnie dostałam z kopa w pęcherz:szok:
 
poza tym czkawka nie trwa długo, u mojej małej około 1-2 min. w częstotliwości około 1 pukniecia na 20 sekund ;)

*własnie moja pozazdrościła waszym dzieciakom czkawki i teraz mi stuka, standardowo z tyłu :p
 
Ostatnia edycja:
Heloł babeczki....

U nas poczatek rotawirusa chyba... pierwszy raz w yciu moja córcia ma rozwolnienie i wymioty w tym samym czasie. bidula moja, i nastawiam sie niestety ze pewnie zsię z R załapiemy na ta atrakcje:)

Moja Aska miała czesto czkawke jak byłam w ciąży, a moj maly nie ma jej wcale:) ani razu się jeszcze nie zdazyło zeby czkał :)
 
witam się i ja znad śniadanka:-)
ardzesh, mysiak dużo zdrówka dla waszych dzieciaczków, oby Was te atrakcje ominęły:tak:
Moja mała też czkawkę ma bardzo rzadko, do tej pory to może ze 3 razy miała. A czuję ją w okolicy pępka:-)
Sembo kobieto ty przystopuj normalnie bo zdaje się przejedziemy się do Ciebie z jakąś pogadanką:tak: W tygodniu praca w weekend generalne porządki. Nie za dużo na siebie bierzesz?
 
Citrus ja już sama nie wiem, czy li lepiej, czy gorzej. Niestrawność przeszła, to zgaga wróciła. Do tego jestem na maksa rozdrażniona- chodze i się czepiam jak jakaś wariatka.

Mysiak może to nie rota tylko zwykłe zatrucie. Na biegunki polecam Enterol 250, u nas w 6h załatwił sprawę skutecznie.
 
reklama
mysiak zdrówka życzę, obyście się nie zarazili żadnym choróbskiem

czkawka? a możecie opisać jak to się odczuwa, bo chyba moja malutka nie miała tej "przyjemności"

właśnie się obudziłam i zacznę nadrabiać bo wczoraj do 2 Was doczytałam :) w końcu obejrzeliśmy Życie Pi i Operację Argo super filmy, a w trakcie oglądania dowiedziałam się że od męża że mój "brzuch wygląda jak witraż:szok: cały popękany i on nie widzi możliwości żeby to się naprawiło po maju" no i że nie przemyślał tego, że tak się cieszył z dziewczynki bo za pare lat będziemy musieli z nią oglądać to g*wno romantyczne i że mam coś zrobić żebyśmy zsynchronizowały okresy, bo nie da rady z nami psychicznie jak będziemy miały jedna po drugiej i woli taką kumulację :no:
 
Do góry