reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

kasiafr ja wizyte mam na jutro wiec jeden dzien moze roznicy nie bedzie nospa zreszta na mnie srednio dziala dalej czuje ciagniecia chyba jednak napisze smsa czy dzisiaj moge przyjechac
 
reklama
perełka jeśli będziesz miała taką możliwość to idź wcześniej na wizytę. Będziesz spokojniejsza.

ja tym czasem padam .... za chwilę usnę przed tym komputerem.
 
WOW dziewczyny ale macie tu produkcję nie nadążam
przy pierwszej ciąży nic mi nie dolegało żadne bóle w podbrzuszu za to w tej chyba się postarzałam i plecy dokuczają i kłuje mnie w dole brzucha, a więc każda ciąża jest inna ;-)
 
mówicie, że brzuch może boleć całą ciążę? Mnie strasznie bolał przez 2 dni i ćmił trochę wcześniej. Ale teraz nic! Żadnych objawów, żadnych bóli - kurczę czy to dobrze czy źle. No to sobię wkręcam i się martwię! :(

nanulika tobie spada temp? a co ja mam mysleć, może coś złego się dzieje... A na co jest ten dup....?
 
perelka86 jak bedzie mozliwosc idz dzisiaj.. najwazniejsze zebys sie nie stresowala. Ja tez w piatek jakas infekcje odkrylam, wizyte mam na jutro ,ale juz w piatek do innej lekarki pobieglam dla świętego spokoju, żeby mi cos na to przepisała.
 
Czesc dziewczyny....

boze jaka ja jestem zmeczona od 9 rano gapilam sie w mikroskopy i ogladalam krew i spermy zwierzat.... :-D normlanie az mnie glowa boli.... reszte dnia mam wolna teraz.... cos mnie jajniki kluja moze to moja owulka bedziemy dzialac...

powiem wam ze owszem jestem smutna ale coz... czasu nie cofne wiec...moving on :-D
 
Pam super masz podejscie ! Napewno wielka strata, ale zycie toczy sie dalej i trzeba sie starac o koljnego dzidziolka :D Ja po swoim poronieniu powiedzialam sobie, ze tak widocznie musialo byc, ale moj aniolek bedzie dzielil cialko z kolejnym dzidziem, ze w oczach mojego dziecka zobacze oczy aniolka ;) I teraz mam taka Zuzke hehe i czasami mysle, ze naprawde w jej malym cialku mieszcza sie 2 osoby, te poklady energi i milosci :)

Dziewczyny co do bola podbrzusza, ma prawo bolec, macica sie rozciaga a w szczegolnosci te pierwsze 12 tyg dzidziek rosnie bardzo szybko. Mnie tak chyba z 4 dni mocno bolalo podbrzusze z krzyzem, a teraz nic mi nie dolega oprocz bolu piersi :-) Nie stresujcie sie, ale jezeli macie byc spokojniejsze i jezeli jest mozliwa wczesniejsza wizyta to napewno nie zaszkodzi isc do lekarza.
 
Mnie w pierwszej ciąży nic nie bolało, tylko czasami jakieś tam ukłucie gdzieniegdzie :) Ale może to wiek grał też rolę - 21 lat miałam, a teraz 26 i się jak jakaś starucha czasami czuje, bo mnie plecy tak bolą, że się schylać nie mogę.

Pam - dasz radę, najlepiej pozwól sobie na przeżywanie tego smutku, a nie tłum tego w sobie i nie zaprzeczaj, że nic się nie stało.

Dla mnie w ciąży wszystko było znośne oprócz ostrej ospy w 41tygodniu - to była masakra - nikomu tego nie życzę.
 
Mnie w pierwszej ciąży nic nie bolało, tylko czasami jakieś tam ukłucie gdzieniegdzie :) Ale może to wiek grał też rolę - 21 lat miałam, a teraz 26 i się jak jakaś starucha czasami czuje, bo mnie plecy tak bolą, że się schylać nie mogę.


Pam - dasz radę, najlepiej pozwól sobie na przeżywanie tego smutku, a nie tłum tego w sobie i nie zaprzeczaj, że nic się nie stało.

Dla mnie w ciąży wszystko było znośne oprócz ostrej ospy w 41tygodniu - to była masakra - nikomu tego nie życzę.


Hehe no teraz faktycznie duzo starsza jestes :D Ja w pierwszej ciayz bylam majac 19 lat i tez nic mnie nie bolalo oprocz piersii podbrzusza na pare dni przed porodem... Porod tez mialam super... A teraaz mam 22 w maju bede miala prawie 23 wiec mam nadzieje, ze duzej roznicy nie bedzie podczas porodu... Bo jak narazie do tej pory moge powiedziec, ze mam taka sama ciaze jak pierwsza, zero dolegliwosci zero niczego, no moze oprocz brzuszka bo zaczyna wyskakiwac powoli:-D
 
reklama
O kurczę, jaka młodziutka jesteś! I już drugie dzieciątko! Ekstra! 23 lata to chyba idealnie na rodzenie drugiego już dziecka - potem możesz pokorzystać jeszcze z życia :) No chyba, że trzecie będziecie planować:-D
 
Do góry