reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

to w takim razie zazdraszczam i też bym poleniuchowała tak sobie...ehhh....


ha ha ha jaka cenzura nawet leniuchować nie pozwalają

leniuchowanie - temat tabu :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej dziewczyny, ja siedzę w pracy i tak mi się nie chce, ze szok :)
Jutro o 8:00 wizyta u gin :)
Pozdrawiam ciepło i miłego dnia !!! :*
 
hej dziewczyny, ja siedzę w pracy i tak mi się nie chce, ze szok :)
Jutro o 8:00 wizyta u gin :)
Pozdrawiam ciepło i miłego dnia !!! :*

Wiesz mam dokładnie tak samo... Siedzę przed komputerem i choć mam strasznie dużo pracy to jakoś nie mogę się do tego zabrać.
Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce :-D
 
oj u mnie to samo - papierów na biurku że uuuu....
piątkowe zaległości i trochę czwartkowych - bo wtedy tez mi się nie chciało :-)
dzisiaj mam ambitny plan wziąc się garść ale na razie nie chce mi się brać :-D

przydałby się taki leżaczek ..... hmmm.....
 
Uhuhuuuu, zjadłam właśnie gruszkę i z lekka mnie zmuliło. A od rana byłam pełna energii i myślałam, że będzie super :-D Oby szybko przeszło, bo po południu do pracy lecę, pierwszy dzień dzisiaj!
 
oj tak jest....Jak się do czegoś nie zmuszę to ciężko jest :p cała sterta koszul do prasowania leży od tygodnia :p muszę się w końcu ogarnąć ;p
 
Citrus powodzenia w pracy. Ty się cieszysz że do niej idziesz a ja bym najchętniej posiedziała w domu, co najmniej do czasu aż przestanie mnie mulić.

A mnie niestety muli niemiłosiernie, zastanawiam się jak przebiegnę 20 metrowy korytaż do łazienki, tym bardziej obok pokoju mojej kierowniczki - a neistety zawsze ma otwarte drzwi :(

Framama ja też chcę na kanapę !!!
 
witam :-D jestem nowa na forum mam nadzieje ze sie zadomowie u Was..termin na 22 maj:-)odbajow jako takich nie mam jeszcze poza bolacymi piersiami, 4 testy + ,,mam juz sliczna parke lobuziakow(6 i 4 latka);-)a teraz to taka mega niespodzianka bo caly sierpien robilam testy owulacyjne i zawsze byly negatywne, obserwacja Persona i tez negatywna :baffled:i tu niespodzianka
 
reklama
Gosiulek witaj!

Pam, współczuję, ale głowa do góry! Widać tak miało być tym razem. Przynajmniej nie miałaś czasu się nakręcać przez 2 tygodnie do wizyty na której czekałaby niemiła niespodzianka...Ja się strasznie tego boję :(
 
Do góry