reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

nie mam kabla do telefonu :zawstydzona/y: ide do szpitala do chce zobaczyc co powiedza z tym krawieniem co mialam i czy wszystko jest ok... jak wroce to powiem co mowili
 
reklama
Pam! wchodzę na watek i bum! Pam będzie mamusią :-D czekam na kolejny wpis z niecierpliwością :-)

A ja nie lubię MBTM, od zawsze mnie wkurzał...

Ja ważę około 55-57 kg tak mi się waha, 3 lata temu do ślubu ważyłam 53 :zawstydzona/y: ale wtedy codziennie ćwiczyłam i wiadomo stres robi swoje :) Jestem ciekawa jak to będzie mieć taki wystający brzusiu :-D
 
Pam gratuluje:)


U mnie brzuszka nic a nic na tą chwilę nie widać, zobaczcie jak przebieg ciąży może być różny u różnych osób. Póki co nie jest mi też jakoś bardzo niedobrze, ale wolę tego akurat nie zapeszać.

Dowiedziałam się przed chwilką, że bliska koleżanka jeszcze z liceum jest w piątym tygodniu ciąży, czyli też termin ma na maj. Ja niestety jeszcze się jej nie potrafiłam pochwalić, po pierwsze jutro dopiero ide do gina, żeby potwierdzić, że wszystko jest ok, po drugie jakoś się tak boje, jestem straszną panikarą i mam krótką szyjkę, a podobno wtedy jest różnie z donoszeniem ciąży, oby było ok.

Każda z nas ma mnóstwo obaw i lęków. Musimy wierzyć, że wszystko będzie dobrze:)
 
Życzę Wam spokojnej nocki, a ja zmykam oglądać film, mąż wymyślił, że przed snem obejrzymy horror i narobie pisku na cały blok jak zwyklę :szok:
 
Jestem...:-:)-( lekarz zrobil usg i powiedzial ze nie ma nic.... zrobili mi bete i bylo tylko 85... powiedzial ze najprawdopodobniej poronilam... ze cos bylo ale jak mialam @ to to nie byla @ tylko wlasnie poronienie... dlatego bardziej krwawilam.... eh kur*a no... bedziemy sie starac dalej, lekarz powiedzial ze nie musze czekac i najprawdopodobniej bede miala normlan owulke moze tylko przesunieta o kilka dni....

Ide ogladac czysta krew.... eh dupnie mi
 
Przykro mi Pam... 3maj sie dzielnie....



Edit

Ja juz w drodze do pracy... ah jak mi sie nie chce... ktos ma dzisiaj wizyte? 3mam kciuki jesli tak! &&&

Tymczasem milego dnia:)
 
Ostatnia edycja:
ojej Pam tak mi przykro. Ściskam Cię mocno.
ja znów nie mogłam spać.
szykuje się do pracy ,obudzę później córeczkę.
dzisiaj mi niedobrze od samego rana.
no i niezmiennie zjadłabym ogórka kiszonego :)
miłegodnia!
 
reklama
Do góry