reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Jasna cholera, a ja już miałam pysk roześmiany gdy Pam napisała, że dwie kreski, a tu otworzyłam następną stronę i takie wieści :-( Pam, Kochana, strasznie mi przykro!
 
reklama
Pam strasznie mi przykro :(

Ja do soboty nie wiedziałamco to mdłości. A teraz mam je 24 h na dobę :-( Do tego muszę chodzić do pracy.
Ta ciąża jest całkiem inna niż pierwsza, przy pierwszej nawet raz mnie nie zemdliło.

Witam wszystkie nowe mamusie :)
 
Dzieki dziewczyny. Szczerze mowiac nie nastawialam sie bo to krwawienie bylo za mocne... no ale moze na czerwiec sie uda... a jak nie czerwiec to lipiec... to nie koniec swiata...ale boli
 
Aśka

Ja mam identycznie... W pierwszej ciąży wszystko bezobjawowo a teraz? Mdli cały czas, brak apetytu ale trzeba jeść...eh

Pam

Przykro mi:( Następnym razem się uda.Ściskam
 
No hej laseczki!!
Melduje sie w lepszej kondycji i nastroju. Kurde....a tu takie wiesci na wejscie:
pam_x_pam przykro mi kochana,tule ogromnie:*

Witam nowe majóweczki-troche sie Was tu nazbieralo pod moja dwudniowa nieobecnosc:D
 
Ostatnia edycja:
witam poniedziałkowo - jeju jak mnie dzisiaj zaczęło mulić ... bleee......
siedzę w pracy i cały czas mam wrażenie że niedługo będe musiałą lecieć do kibelka...

do tego wszystkiego jeszcze łaaaa... cały czas ziewam

w środę USG - boję się, że będzie puste jajo jednak.....
ehh... im blizej wizyty tym bardziej myślę - mam nadzieję na bijące serduszko ale nie nastawiam się aż tak bardzo jak ostatnio

pam bardzo mi przykro ....
 
a ja dziś zostałam w domu.
tak mnie jakoś brzuszek pobolewa. pewnie to normalne. ale wolę dmuchać na zimne.
a lenichowanie mi się należy ,a co tam.
 
reklama
Do góry