reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

no właśnie citrus więc ty liczysz jak jak, skończone 29 tygodni oznacza że jesteśmy w 30 tygodniu itp itd, prawda?
M pojechał na lotnisko ja juz na nogach. Źle spało nam się w nocy budziliśmy się na zmianę, to gorąco, to pić, to siku.... Poza tym jak przez ostatni miesiąc w łóżku to tylko razem chrapaliśmy to wczoraj się upewniłam że to był najlepszy z możliwych pomysłów. Przypominało to jakieś niezdarne ujeżdżanie wieloryba i sprawiło mi więcej zakłopotania niż satysfakcji. Chyba daruje sobie seks na następne 4 miesiące.
 
reklama
Cześć

Noc dziś była fatalna. Ok 2 w nocy obudziły mnie wrzaski. Okazało się, że obok bloku stoi banda idiotów i wydziera się wniebogłosy. Po pół godziny zadzwoniłam na policję, ale tamci zdążyli już sobie pójść, zanim przyjechali. Tyle, że ja przez następne 2 godziny nie mogłam zasnąć...
wiikki - łączę się w bólu: gardło mi rozdziera na kawałki:dry:
Chyba zostaje mi płukanie Octeniseptem, bo Tantum Verde na mnie nie działa, a nie wiem, co jeszcze można...

sembo - u mnie podobne odczucia, wieloryby są niezdarnymi kochankami:sorry2:
A z tymi tygodniami to nie wiem, jak jest dokładnie. Niby mi dziś stuka 31, ale gdybym (nie daj Boże) urodziła, to bym miała wpisane, że urodziło się w 30 tc.
 
Dzien dobry

Citrus gratuluję 30 tygodnia :tak:

Dziewczyny ja też kiepsko dzisiaj spałam :dry: budzilam sie chyba z 5 razy :-(
Dzis chyba nie wychodze z łóżka. Znow mam spuchniete ręce i stopy, pobolewa mnie glowa, brzuch i ...
w ogole mam dzis wszystkiego serdecznie dosyc... dziś mam dzien na nie ...:cool:
 
Ktoś tu już kiedyś tłumaczył, że tygodnie ciąży liczy się tak samo, jak urodziny. Nawet, gdy ma się np. trzydzieste urodziny w grudniu, od stycznia już liczy się jako trzydziesty rok życia. Z tygodniami ciąży jest tak samo ;-)
 
Sembo, wygląda na to, że tak... Ja też :-D :-(

Fiołkowa, może oni liczą wówczas PEŁNE skończone tygodnie, tak by wynikało na logikę :confused:
 
Ja liczę tak jak Citrus mam ukończone 30 tygodni czyli teraz leci mi 31 tydzień i jak ktoś pyta w którym tygodniu jestem to mówię, że 31 :)
 
reklama
hej.ja dziś też noc z koszmarami miałam.i zastanawiam się czy nie zaczyna mi się jakiś stan zapalny,a wizytuje dopiero w czwartek.może coś poradzicie?bo macmiror jest zdaje się na receptę?
a tygodnie ciąży liczy się te skończone.
 
Do góry