reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Dziewczyny, czy Wy też macie taką wodnistą wydzielinę z pochwy? Ja zostawiam mokre ślady na bieliźnie:eek:
Posiadam papierki lakmusowe i po "badaniu" papierek jest nadal żółto-pomarańczowy, więc to nie wody, ale normalnie leje się ze mnie... Z Kubą czegoś takiego nie miałam, więc się trochę przestraszyłam, prawdę mówiąc...
 
reklama
Citrus witaj w domu! Odpoczywaj ile wlezie! No ja tez schudlam sporo, a usg dopiero za 9 dni, ciekawa jestem czy ta cukrzyca jakos wplynela, ile mała waży itd. no i czy ta waga jej nie zaszkodzila.

Ja bylam dzis na konsultacji, narazie obronilam sie przed insulina, ufffff! Posiew tez piekny, nic nie wyhodowalam ciekawego:p

Ja tez juz chce zakupy, bede robic w marcu na pewno. A powiedzcie mi co z tymi majtkami poporodowymi? niby nie mozna po porodzie majtek zakladac...tak slyszalam..one sie roznia czyms od takich zwyklych???? Smoka tez bede kupowac, niech bedzie dla pewnosci. Sprawdzilam w necie, no w sumie niezla opcja, nawet nie wiedzialam, ze takie istnieja, a po cc tez sie je zaklada? czy mozna normalne? W aptece się je kupuje?

Co do brzucha to ja mialam ostatnio jakies akcje ze mam za nisko brzuch i wiecie co? Bylam dzis u tesciowej i powiedziala to samo...
 
Ostatnia edycja:
Citrus dzieki juz przeczytalam:) A o co chodzi Fiolkowej bo nie doczytałam? Ja tez nie mam sucho. Czasem mam taka wydzieline podobna do tej z dni plodnych no i mam glupie wrazenie, ze jakbym trochę popuszczała:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:, noszę wkładki.
 
citrus - niby doczytałam, że w ciąży może się "lać", ale przeczytać, a doświadczyć na własnej skórze, to co innego:eek: Dobrze, że we wtorek mam wizytę...

Aisha - o tych majtkach było sporo na wątku ze szpitalnym niezbędnikiem
 
Fiołkowa ja tez mam taka wydzielinę, też używam wkładek bez nich czuję dyskomfort.

My dziś byliśmy jednak na obiadku u babci :)
A niedługo wszyscy wybywają z domu i zostanę sama, to na walkę, mój na wspinaczkę. Pierwszy raz chyba podczas tej ciąży mam ochotę na winko, tak spotkać się z koleżankami przy winku i poplotkować. No nic winko musi poczekać ;-)
 
wiikki, ja też oczywiście używam wkładek, ale dziś pierwszy raz miałam aż tak dużo... No nic, to pewnie faktycznie normalne:tak:

A co do smaczków, to piję koktajl truskawkowy - pycha:-)
 
We mnie W. wmusza Activię znów, bo mam kłopoty z numerem 2... :-D Na kolację witaminy - surówka z kurczakiem. No i chyba grzanki czosnkowe z ciemnego chleba. Najem się za wszystkie czasy, na obiad wtrąbiłam dwie miseczki rosołu... :sorry:
 
reklama
Do góry