reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

a ja juz po moim pierwszym spotkaniu z kolezanka z podobnego forum, tak sobie mysle czy kiedys tu z tego forum komus uda sie tak spotkac :) jestem bardzo zadowolona z tego spotkania podobnie jak moj m i synek gdyz ta kolezanka jest tez live bardzo sympatyczna dziewczyna z fajnym m i corcia

Fiolkowa- ze mnie wszak nie cieknie ale dosyc uciazliwe uplawy sie zdarzaja, porod mojego syna rozpoczal sie przez odejscie wod i to bylo juz takie jakby "chlusniecie",, jesli papierek nie zabawrwia sie na zioelony- chyba zielony to byl- to nie sa to raczej wody

citrus- no prosze W. stara sie bys nadrobila te 4 kg :) ale fajnie ze tak dba o Was :)

Aisha- dobrze ze narazie nie musisz brac insuliny, po cc w szpitalu zalozono mi majtki siateczkowe ale pozniej juz swoje (specjalnie najtansze wielkie takie do wyrzucenia na pozniej) uzywalam, po cc zawsze lepiej wyczyszcza i mniej sie z ciebie "leje" :) brzuch generalnie kolo 36 tygodnia powinien opasc lekko... ale to tez moze indywidualne
 
reklama
Nia - ponoć na niebiesko;-)
Mój poród też zaczął się przez odejście wód, ale jeśli wcześniej zaczynają się sączyć, to niedobrze...

pewnie tak, nie pamietalam zbyt dokladnie ;) ale skoro wyszlo ci ze to nie wody to chyba nie sa to wody, jesli natomiats bardzo cie to niepokoi to podjedz gdzies do szpitala choc oni tez tylko chyba papierkiem to zbadaja...
 
Witajcie dziewczyny!
Daję znać, że żyję ;-) Nie dam rady Was nadrobić, nawet nie próbuję :-p Jeszcze tylko w przyszłym tygodniu idę do pracy, a od marca będę na zwolnieniu i wtedy liczę, że będę miała czas na forum :-D

W piątek mieliśmy zacząć szkołę rodzenia, ale mój A się rozchorował :wściekła/y: więc zaczniemy od lekcji nr 2 w przyszły piątek a pierwszą lekcję odrobimy z inną grupą.

Trzymajcie się Wszystkie zdrowo :tak::tak:
 
mi przy pessarze to tak czasami pocieknie,że jak nie mam majtek to podłogę muszę wycierać:szok:ale w szpitalu mnie ostrzegali...odejściem wód płodowych zaczął się mój pierwszy poród,ale wody były przeźroczyste,bezwonne i w ciągu 30 min to miałam dresy mokre do kolan,bo one się sączą a nie że troszkę i koniec
 
Witam
Zaraz postaram sie nadrobic coscie naskrybaly przez 2 dni:-D, jak zwykle produkcja hehehe. Ja mialam troche ostatnio do ogarniecia w domu, a i moje zywe srebro nie daje mi ostatnio na spokojnie korzystac z komputera podczas dnia ehh.
 
fiołkowa ja na początku ciąży miałam mega dużo wydzieliny, myślałam że infekcja ale była bezzapachowa i bezbarwna (chyba?) więc olałam a teraz w dumie już nie ma jej tak dużo, dalej jest tak jak w dni płodne ale nie ma jakiejś powodzi.
 
Dzięki, dziewczyny :happy:
Już trochę o tym poczytałam i wiem, że to normalne. Poza tym, jak widać, nie tylko ja wśród majówek mam taką powódź ;-)
Oczywiście powiem o tym lekarce we wtorek, ale nie będę się zbytnio przejmować.
Na wody jeszcze mam czas tak z 7-8 tygodni i nie chcę wcześniej:-p
 
reklama
dzień dobry hipcie :-D

Citrus gratuluję 30 tygodnia, już tak blisko do końca :)

A mnie złapały sny, które ponoć pod koniec ciąży są normalnością. Śniło mi się, że na USG wyszło, że moje dziecko to potwór całkowity główka zrośnięta na środku brzuszku, oczko z boku głowy jak to lekarka powiedziała od razu do amputacji. Dobrze, że to tylko sen. Później śnił mi się kolega, który tydzień temu popełnił samobójstwo. Jak się cieszę, że już jest rano.

A tak poza tym coś mnie bierze, bo gardło boli niemiłosiernie.
Miłej niedzieli :)
 
Do góry