reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
doczytałam cały wczorajszy dzień:

aniaczek mój do przytulania tylko w nocy za to w dzień JA!

sembo M twierdzi że trzeba być trochę brudnym bo flora bakteryjna... no tak ale ja walczę żeby infekcji nie mieć i podmywam się jeszcze i rano"! chłopy to takie niekumate! a ta żona co ją wiózł z lotniska to ładna?? bo jak nie to może pracowita? mógł przywieźć do domu żeby ci z suszarą i zmywaniem pomogła:)

fiołkowa mój też brudzące ma zajęcia ale jak pytam czy się mył mówi- to, co trzeba TAK!

Citrus wiem że WY NIE JECIE WIEPRZOWINY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przeczytałam całego waszego bloga i o wyciekającym tłuszczu z wieprzowiny co nie co wiem:)

fiołkowa a dopochwowe bierzesz? bo ja mam po tym mokro!

Aisha w szpitalu każą mieć majtki jednorazowe dla higieny ale ja ich tak nie lubię że zawsze mam swoje- jak najcieńsze bawełniane żeby "oddychało". kupisz w aptece. po cc też bo nisi się kilka dni podpaski bo też wyciekają brudy

wikki mi też się wciąż coś śni, nawet jak kimnę na 15minut! I ZDRÓWECZKA! działaj ostro żeby się świństwo nie rozwinęło!

dziewczyny ja się pytałam o te tygodnie lekarza w szpitalu i fiołkowa ma rację- liczy się skończony pełny tydzień, czyli jak ja mam 28 i 4 dni tzn że mam 28 tygodni, ewentualnie 28 i pół. Citrus wg tych wskazówek wchodzi w trzydziestkę ale od jutra bo dziś jest skończone 29. my lubimy liczyć w górę bo to tak jakbyśmy dalej były!

noirel możesz clotrimazol maść- bez recepty i koło 3-4zł a zabija bakterie i grzyby. tylko jak już się zacznie to trzeba chociaż 5dni żeby objawy nie wróciły. jak mnie coś piecze to tym smaruję i jest ok

ardzesh współczuję bólu!

Noelle dużo pij!!!

ja od wczoraj łykam aspargin 1x na razie bo mam witaminy i zastanawiam się czy ochronnie żeby grzybka nie złapać nie kupić sobie żurawitu, chociaż na czczo wypijam szkl wody+1/2 soku z cytryny..
 
Majówka, nie dostałaś Fenoterolu na twardnienia przy skróconej szyjce? Bo ja sobie go łykam, na własną rękę jeszcze dołożyłam Aspargin i - odpukać w niemalowane - jest lepiej. Wczoraj w ciągu dnia zaliczyłam tylko 4 albo 5 twardnień, a dzisiaj jak dotąd tylko jedno. Wprawdzie nie leżę plackiem na łóżku, tylko na sofie (nogi mam na stole, po szefowsku :-D). Lekarz zalecił mi lekkie spacery, więc spaceruję... do kibla i do lodówki :-D :cool2:


Kartagina, no faktycznie czytałaś przecież :-D Jesteś przeurocza, całuję w czółko :-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie mamuśki!
My dzisiaj pospaliśmy na maksa :sorry2: Właśnie po śniadanku (naleśniki mniam mniam) do kompa zasiadłam :)
Tak Was czytam o upławach, twardnieniach, skracającej się szyjce i zastanawiam się czy ja jestem ignorantką ??? czy rzeczywiście nic mi nie jest?? :szok:
 
Hej,

Dopiero wstaliśmy, piję kawkę. Wczoraj byliśmy na imieninach szwafra i urodzinach jego dziewczyny, wróciliśmy do domu 0 2, więc trzeba było odespać. Dziś jesteśmy jeszcze zaporszeni na obiad do teściowej z tej samej okazji, ma taki zwyczaj, że wyprawia obiady uroczyste dla swoich dzieci. Niem wiem czy pójdziemy bo widzę, że mąż w średniej formnie po wczorajszym. Znowu jak nie pójdziemy teściowa dostanie szału...


Wiikki okropne sny, ale chyba już przeżywamy to co nas czeka;-)

Fiołkowa, Wiikki szybko kurujcie się czym możecie, żeby choróbsko się nie rozkręciło.

Framama nie dziwie się, że zrobiło się Ci przykro z powodu głupich słow męża, mimo, że to żart to bardzo nie miły. Oni bez nas to by nie potrafili żyć.

Kartagina dobrze, że maż wział się w garść i zachowuje się jak trzeba;-) Też miałam kiedyś takie globułki i ten sam problem z ich aplikowaniem.


Ardzesh współczuje okropnego przeziębienia, trzymaj się cieplutko.


Noelle1986 może coś Ci zaszkodziło, ja podobną noc miałam tydzień temu, tylko mnie bardziej biegunka męczyła no i przeokropne bóla brzucha.

Ja liczę tygodnie jak pisze Kartagina, że jej powiedzieli w szpitalu, jak mam skończone 28 to mówie 28, tym bardziej, że tak rzeczywiście zapisują w szpitalach, jak się urodzi 28,3 to 28.

Co do upławów właśnie musiałam iść założyć sobie wkładkę, bo jakoś mi tak wodnisto cieknie.
 
powiem Wam, że jak już prawie 1,5 tygodnia siedzę na L-4 i prawie szału dostaję... może dlatego, że siedzę cały czas w łóżku... myślę, że wiosna zadziałałaby kojąco ale za oknem wciąż śnieg :<

przed chwilą mowa była o rozpoczęciu porodu poprzez odejście wód płodowych.. Przy Milenie byłam na to przygotowana :) kładłam się spać zawsze z podkładem :) każde "bardziej mokre" majtki i stresowałam się, że to jest już godzina zero, a w efekcie na porodówce pełne rozwarcie, szyjka krótka, skurcze parte a ja wciąż pełna wód płodowych :confused: położna zapytała czy może przebić pęcherz... dopiero później mogłam przeć :>
 
PolaTola - ja bym na Twoim miejscu skakała z radości;-)

aniaczek zazdroszczę Ci tego zaproszenia na obiad, bo ja się coraz gorzej czuję i jak pomyślę, że mam jeszcze obiad robić, to mi się słabo robi:sorry2:

Aisha_23 - chyba faktycznie schizujesz ;-)

ardzesh to u mnie całkiem odwrotnie. Wody mi odchodziły po trochę, za to szyjka nadal długa, zero rozwarcia i skończyło się cc...
 
reklama
Do góry