reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Cześć dziewczynki!
Witam się tak tylko w przelocie bo pędzę z mężem na zakupy. Korzystam że w końcu pierwsza jego wolna sobota od nie wiem kiedy:eek:
Widzę, że macie różne przejścia z facetami. Ehh niestety .... niby każdy inny a w gruncie rzeczy wszyscy tacy sami;-)
 
reklama
Mnie się trochę humor poprawił, bo moja mama mnie uświadomiła, że ja po urodzeniu ważyłam 2600. A ja już stres, że Mateusz to drobinka. Nikt w szpitalu słowa nie powiedział, więc czekam na wizytę za tydzień ;-)

Kartagina!!!! MY NIE JEMY WIEPRZOWINY!!!!!!!!!!!!!! :-D
 
citrus, muzułmanką jesteś? :p hehe
mój M. to też dobry samarytanin ale oczywiście jak nam pomocy trzeba to nikogo mi nie pozwala prosić (?!) jakby coś złego w tym było... Woli się sam nagimnatykować niż zapytać o pomoc... A później mi powie że kobiety są zbyt skomplikowane żeby je zrozumieć...
 
ha w naszym związku to ja jestem ta "brudna":-) no i ta ZŁa bo "nikomu " nie pomagam,nad nikim się nie lituje a jak R. pomaga to się na niego złoszczę....ale sorry czemu mam dawać komuś tylko dla tego że swoje pieniądze wydaje na papierosy czy alkohol? są ludzie bardziej potrzebujący,to mnie na takie używki nie stać!!!
 
ja byłam bardzo pomocna i ogólnie wierzyłam w dobrą karmę, ale jakoś to nie działało i porzuciłam moją bezinteresowność, szczególnie że ci którym w życiu najbardziej pomogłam jeszcze na koniec kopli mnie w tyłek ....
 
Mój chłop na szczęście z tych czystych, nie wyobrażam sobie spać obok brudaska...

ja byłam bardzo pomocna i ogólnie wierzyłam w dobrą karmę, ale jakoś to nie działało i porzuciłam moją bezinteresowność, szczególnie że ci którym w życiu najbardziej pomogłam jeszcze na koniec kopli mnie w tyłek ....

Mam takie same doswiadczenia :confused2:

Fiołkowa dobry ten obrazek:tak:
 
Sembo, odłamów protestanckich jest przynajmniej kilkanaście, więc bez obaw :-p

Łiiiiiiii, zrobiłam małe zakupy na Allegro. Kupiłam becik, podkłady poporodowe, majtki poporodowe, rękawiczki niedrapki, termometr do wody, szczotkę do włosów dla Małego, patyczki do uszu, podkłady do przewijania, pieluszki tetrowe, smoczek (na wszelki wypadek) i jakieś tam jeszcze pierdoły. Humor lepszy od razu :tak:
 
reklama
Citrus zazdroszczę zakupów i poprawy humoru, bo mnie od wczoraj dosłownie wszystko denerwuje- ot tak bez powodu:sorry:
Ja tylko czekam na 10 marca i ruszam na zakupy pełną para :-)
A co do swędzenia to chyba zwykłe rozciąganie się skóry, teraz musiałam ograniczyć smarowanie się po brzuchu więc to pewnie dlatego, reszta ciała mnie nie swędzi:) Poczytałam o cholestazie i raczej mnie to nie dotyczy. Ale dzięki za rady Dziewczyny!!!! :happy:
 
Do góry