reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

dzien dobry

Kaja jak maluszki?? pompujesz sie??


Ja sie mało odzywam bo troszke sie u nas posypało w pewnych kwestiach i nie mam weny.. siły i wogole...ale czytam codzienie i zaciskam kciuki
 
reklama
Kartagina masz rację przy tej cholestazie swędział ją jeszcze bardzo brzuch poza stopami!
Faceci niestety tacy są, chociaż nie powiem bo mój straszny przytulak.
 
kartagina normalnie nie uwierzysz! Mieliśmy dokładnie tą samą dyskusje wczoraj, tylko że ostatecznie mój poszedł się myć. Co z tymi chłopami ja nie wiem... Nie ma bardziej cywilizowanego odruchu na tym świecie niż pragnienie ciepłej wody i mydła!!

U nas śnieg próbuje padać O_O dziś mam na popołudniu a jutro wreszcie wolna niedziela (ostatnią wolną miałam w styczniu). Natomiast mój cudowny mężuś wymyślił sobie że jutro o 7:00 rano pojedzie na lotnisko przywieść do domu żonę kolegi z pracy... Oczywiście nie widzi żadnego sensu w tym że wściekam się że jedynego dnia od miesiąca kiedy możemy pospać razem dłużej i jeść śniadanie on wymyśla sobie wyprawy na lotnisko ... Mężczyźni ... echhhh
 
Kartagina z chlopami to juz chyba tak jest ze im woda i mydlo nie potrzebne.

Aniaczek u mnie bylo tylko swedzenie brzucha tak ze rany mialam bo nie dalam rady sie powstrzymac i jak to lekarz zobaczyl od razu do szpitala musialam isc.

Sembo wspolczuje ze maz o tobie nie pomyslal zeby spedzic ranek razem,coz chlopy juz takie sa niestety,a potem dziwia sie ze sie wkurzamy i obrazamy.
 
to jeszcze nic że on nie widzi w tym nic złego, ba on mnie opierniczył że jestem samolubna, że nie współczuje biednym rumunom w potrzebie i że on mi się dziwi jak mogę mieć w ogóle pretensje o to że chce komuś pomóc. Normalnie ojciec Mateusz dobry samarytanin. O______O szkoda że w jego nieogarnietym miłosierdziu dla słabszych zostawił mi dziś rano cały zlew garów do umycia i suszarkę z jego ubraniami na środku salonu - ot tak żeby mi się przed śniadaniem nie nudziło...
 
oj te Wasze chłopy no! Ale oni tak mają, choć ja na S nie mogę narzekać ostatnio. Wczoraj już pobił rekordy bo przyjechał w ciągu dnia z pracy żeby dać mi buziaka bo mi się tęskniło, i jeszcze sushi przywiózł:) Potem po pracy latał po sklepach i szukał lodów bakaliowych i draży kokosowych bo mnie naszło!
Najlepsze że po wcorajszej diecie lodowo-drażowej, dziś na wadze 0,8 mniej:p
hihi!

I ja dziś happy bo spałam całą noc jak zabita - chyba przez to że po poprzedniej nieprzespanej nocy wysiedziałam wczoraj do 1:20. Tak więc wymęczyłam organizm i jak padł, tak tylko raz na siku wstałam i ok:)

Na obiad dziś robię sałatkę cezar. Warzyw mi się chce!!!!
 
Sembo znam ten bol.moj m tez jest taki jak trzeba komus pomoc to rzuca wszystko i jedzie.niby ok ze taki dobry i wogole,ale zawsze jest tak ze jak jemu cos trzeba pomoc to wtedy nikt nie ma czasu to mnie wkurza bardzo i zazwyczaj sie kłócimy jak on do kogos chce jechac zeby pomoc.
 
dzięki dziewczyny pocieszyłyście mnie, ja w strachu jak Noelle że małe dziecko do tego brzuch nie rośnie i juz czarne wizję przed oczami ale może faktycznie macica mi się w tył jakos rozchodzi bo coraz głębiej te kopniaki wyczuwam, no nic jeszcze tydzień i badanie.

Wlaśnie co u naszych Kajątek? Już im tydzień styknął :)

A mój też z tych czystych ale też przez to, że często po pracy się wspina na ściance wspin. wiec się wspoci mocno to pierwsze co robi to prysznic bo nogi od tych butów tak śmierdzą, że do łóżka napewno by nie wszedł :)

co dziś pichcicie? U mnie brak pomysłu i weny :/
 
reklama
Wikki nie strachaj sie bedzie dobrze zobaczysz:)moim skromnym zdaniem lepiej miec mniejsze dziecko niz wielkie.ja tam bym chciala miec taka kruszynke tak ze 3 kg ale niestety nikle nadzieje moje bo Dominik 4150 mial a teraz po wielkosci mojego brzuszyska widac ze rownie duze chlopaczysko bedzie jak i nie wieksze:szok::wściekła/y:

A ja na obiad dzisiaj pieczarkowa dla meza bo z wczoraj zostala a tak mu smakowala ze musialam mu zostawic na dzisiaj.a dla mnie i malego spagetti bede robic bo juz mam taka ochote a dawno nie robilam:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry