reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Elsa - no właśnie lekarz ma podobno tym razem zalecić pielęgniarce, żeby przykleiła mi elektrody nad sercem. Mam nadzieję, że wyjdzie, bo 3 raz nie pójdę:dry:
Dobrej zabawy na imprezce:-)

kartagina - u nas małe miasto, niektóre przedszkola nawet nie mają strony internetowej. Ale plusem jest to, że podobno każde dziecko ma szanse na przyjęcie.

wiolonczela42 - ja się właśnie boję tych choróbsk, bo Kuba oprócz kataru jeszcze na nic nie chorował. Ale ja po pół roku będę wracać do pracy, a potem nam się nie widzi zatrudniać nańki do 2 dzieci... A poza tym, chcę, żeby Kuba miał kontakt z innymi dziećmi, bo do tej pory praktycznie wcale nie miał...

George81 - no właśnie, nie stresuj dziecka przenosinami, bo wiadomo, że narodziny rodzeństwa są czasem ciężkim orzechem do zgryzienia:tak:

Kasienkadg u mnie też cały dzień sypie, a ja już mam serdecznie dość tego śniegu:no:

Nia - mam tylko nadzieję, że drugi i ostatni;-)
 
reklama
Dziewczyny ale wy produkujecie postów ;)

Citrus - ciesze się, że w końcu do domu wrócisz! Dbaj o siebie!

Ja w poniedziałek mam wizytę i to z USG, więc dowiem się ile mój chłopczyk przybrał na wadze. Wizytę mam na 20.00 ale wcześniej mam umówione spotkanie na 17.00 z przedstawicielką Banku Krwi Pępowinowej w celu dogadania szczegółów. Bo już postanowione i pobierzemy krew!
 
Witam sie i ja:-)nadrobic sie was nie da od wczoraj niby przeczytalam ale i tak nic nie pamietam:wściekła/y:Ale z tego co widze jest pare nowych watkow i troszke sie tu dzialo:-Dno ja bylam dzisiaj bez neta co mnie bardzo wkurzalo:wściekła/y:dzien mi dzisiaj jakos szybko minal ale bez wrazen sie nie obeszlo:wściekła/y:po wczorajszym czekaniu na wizyte(bite 2 godz.:angry:)do tej pory boli mnie kosc ogonowa i ledwo sie poruszam,do tego nie wiem od czego mnie prawe kolano boli jak rozchodze jest ok ale jak siade masakra jakas.do tego mnie brzuch pobolewa bo przez to kolano troche dzisiaj pochodzilam i takie skutki niestety ale nie wiem co gorsze czy bolace kolano i kosc czy bolacy brzuch:no: no ale sie wyzalilam hehe.

Citrus ty juz pewnie w domku,widzisz jednak cie wypisali i wytrzymalas ten dodatkowy dzien;-)
 
bank krwi pępowinowej wiąże się z coroczną opłatą w wysokości ok 500 zł plus jednorazowa ok 2500zł , strasznie to drogie , my się nie zdecydujemy
 
ja krwi pepowinowej nie pobieralam u syna teraz tez nie bede, z wieloma lekarzami rozmawialam na ten temat i sa zdania ze na dzisiejszym poziomie poznania jak i kiedy mozna krew ta stosowac nie jest to zadna inwestycja dla dziecka, a koszta sa tak duze ze nie ma potrzeby... ale to kazdy oczywiscie sam musi zdecydowac, my sie informowalismy rowniez obszernie na ten temat i nie bedziemy pobierac

noirel- czasem tak z dzieciakami bywa ze choruja, moj jest tego przykladem, a ta zima tez paskudna z tymi wszystkimi chorobskami, obys sie nie zarazila

Ewelinkaam- u nas ten bank krwi jest za darmo jesli krew pepowinowa swojego dziecka udostepnisz ogolnie dla potrzeb wszystkich innych potrzebujacych... nie wiem natomiast jak w pl
 
Niestety nie rozumię czemu nasza służba zdrowia nie zrobi tego za darmo, skoro to tak mogłoby oszczędzić środki na leczenie

wlasnie dlatego ze w rzeczywistosci to nikt tak naprawde nie wie w jakich przypadkach jeszcze ta kre moglaby pomoc, to jest w stanie badan naukowych i kiedy bedzie na 100% wszystko wiadomo to nikt nie wie dlatego zadna kasa chorych nie bedzie pokrywala tego
 
ja od około 4-5 tygodni cierpię na masakryczne drętwienie ręki. Początkowo po prostu cierpła mi prawa w nocy i musiałam budzić się i masować. Obecnie prawa jest ścierpnięta 24/7, czasem uniemożliwia mi normalne czynności bo nie mogę nic ścisnąć w dłoni, w nocy jest miazga bo tracę czucie kompletnie a kiedy krążenie wraca to ból jest okrutny. Teraz prawa jest ledwo funkcjonalna a lewa zaczyna drętwieć. Nie mowie oczywiście że jestem niepełnosprawna cała dobę, czasem to tylko mrowienie a czasem kompletny brak czucia. Lekarze mówią że to zatrzymanie wody w nagarstku powoduje ucisk na nerwy stąd drętwienie i brak krążenia krwi. Ale zgodnie twierdzą że mi na to nie poradzą nic.

no to witaj w klubie :) opis niczym się nie różni od moich dolegliwości, tyle, że ja nie pamiętam drętwienia. Od razu był ból... raz bardziej nasilony raz mniej. Najbardziej cierpiałam nad ranem. Na chwilę obecną nie mam tych dolegliwości i szczerze powiem, że mam nadzieję, że mnie to ominie tym razem. Wtedy u mnie lekarze też nic nie mogli zdziałać. Ogranicz sól, bo sól powoduje odkładanie wody. i tyle :) musisz czekać i współczuję Ci!

U mnie nabór do przedszkoli za 1,5 tygodnia. Kolejny raz będę się starać, to już będzie 3 próba :wściekła/y:Taka nasza Polska kochana... wkurza mnie to na maksa! Teraz chodzi do prywatnego przedszkola, ale wiadomo, że wolę płacić mniej.. poza tym mam wiele zastrzeżeń do tego prywatnego. Poza tym jest daleko, jedyna opcja to dojazd samochodem, a od maja wcale mi się to nie uśmiecha. Chcę gdzieś blisko, tak, żeby młodego zamotać w chustę i spacerkiem po młodą...
 
reklama
wiem Nia że to tak jest , może pomóc ale czy psomoże, to kto wie. JAkbym miała w cholerę kasy to pewnie bym się skusiła, jakby to było refundowane to na pewno, ale w dobie być może pomoże wydawanie tylu pieniędzy przy jednej wypłacie to samobójstwo
 
Do góry